שתף קטע נבחר

תלבושת אחידה גם בתיכון שז"ר

שיקולים ביטחוניים כלכליים וחינוכיים גרמו להנהלת בית הספר להכריז על החזרת התלבושת האחידה לספסל הלימודים

החל משנת הלימודים הבאה תונהג תלבושת אחידה בתיכון שז"ר בבת ים. כך החליטה הנהלת ביה"ס והודיעה על כך לוועד ההורים במוסדי. הרעיון הועלה כבר לפני למעלה משנה על ידי מנהלת התיכון, חנה דלאון, אבל רק לאחרונה הוחלט בנושא סופית. חברי ועד הורים המוסדי בירכו על ההחלטה, אבל בקרב מועצת התלמידים של ביה"ס הדעות חלוקות.
דלאון: "מבחינת הנושא הביטחוני היום אנחנו מאד זהירים ותלבושת אחידה מאפשרת לזהות את הנכנסים לביה"ס, אבל הצורך העיקרי נבע מהמצב הכלכלי. הורים טענו כי הם לא יכולים לעמוד בדרישת ילדיהם לקנות להם בגדים חדשים לעיתים תכופות.
"גם הופעת התלמידים עצמה היוותה גורם מאד משמעותי להחלטה. הגיע הזמן שנשים גבולות להופעה של תלמידים בביה"ס ושנדרוש מהם להגיע ללימודים לבושים בצורה יותר מסודרת ונאותה. ואין כמו התלבושת האחידה כדי ליישם זאת".
דלאון ציינה כי העיכוב בהנהגת התלבושת האחידה לעומת תיכונים אחרים בעיר נבע מרצונה לשתף כמה שיותר גורמים בבית הספר בדיונים בנושא. לדבריה, גם מהמורים היא דורשת הופעה מכובדת: "אני לא חושבת שיש מקום לתלבושת אחידה בקרב המורים, אולם למורה שמגיע בתלבושת לא נאותה, אני מעירה. היה מקרה שמורה הגיעה לביה"ס בלבוש מעט חשוף, אבל באופן כללי, המורים אצלנו באמת מקפידים על לבוש נאה והולם וזה ממש תענוג".

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום דלית שחם
לא כל התלמידים מרוצים מההחלטה (למצולמים אין קשר לכתבה)
צילום דלית שחם
מומלצים