שתף קטע נבחר

"ספק אם חקירת ההצבעות הכפולות תסתיים בכתבי אישום"

כך אמרו בכירים במשטרה, בעקבות החקירה המתנהלת בכנסת, לגבי ההצבעות הכפולות על התוכנית הכלכלית. הסיבה למבוי הסתום: חברי כנסת רבים "לא זוכרים" מה אירע בעת ההצבעות

"חקירת ההצבעות הכפולות הגיעה למבוי סתום וספק גדול אם היא תסתיים בהגשת כתבי אישום". כך אמרו היום (ב') בכירים במשטרה, על רקע המשך החקירה ו"התקפי השכחה" שפקדו רבים מחברי הכנסת שהעידו בפניהם עד כה.
ח"כ ג'מאל זחאלקה (בל"ד) היה חבר הכנסת העשירי שנתן עדות בפני חוקרי היחידה הארצית לחקירות הונאה. זחאלקה נשאל אם הבחין שחברו לסיעה, ח"כ וואסל טאהא, הצביע במקומו במהלך הדיונים על התוכנית הכלכלית לפני כחודש.
זחאלקה, כמו חברי כנסת נוספים שמהם נגבתה עדות בשבועיים האחרונים, לא זכר ולא יכל לסייע לחוקרים. גם ח"כ אהוד יתום (ליכוד) לא זכר אם שכנו לספסל, ח"כ יעקב אדרי, הצביע במקומו.
ח"כ גילה גמליאל העידה אף היא הערב בפרשה ונשאלה מי להערכתה הצביע במקומה. ח"כ גמליאל אמרה בתום העדות, כי "מסתמן שאני היא זאת שהצביעה ואף אחד לא הצביע במקומי".
כזכור, בסוף השבוע מסר ח"כ יעקב ליצמן (יהדות התורה) לחוקרים את שמו של ח"כ יחיאל חזן (ליכוד) כמי שהצביע במקומה של חברת הכנסת ח"כ ענבל גבריאלי בהצבעה על התוכנית הכלכלית.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: צביקה טישלר
מי הצביע במקומה? ח"כ גמליאל
צילום: צביקה טישלר
צילום: אתר הכנסת
לא זכר. ח"כ זחאלקה
צילום: אתר הכנסת
מומלצים