שתף קטע נבחר

גילה גמליאל נגד רוני בר-און ולהיפך

בר-און סירב לבקשתה של גמליאל להעביר נושא לטיפול הוועדה בראשותה. טוענת: "הוא שוביניסט, ובעבר אמר לי שלו נולדה לו בת כמוני - היה הורג את אשתו". בר-און בתגובה: "גמליאל ידועה כרודפת סנסציות, ודעתי עליה לא שונה מדעתם של עמיתיי"

דיון שגרתי שנערך הבוקר (יום ג') בוועדת הכנסת הפך לזירת קרב והאשמות הדדיות בין יו"ר הוועדה, ח"כ רוני בר-און, לבין חברתו לסיעה, ח"כ גילה גמליאל.
גמליאל ביקשה שהטיפול בהצעת החוק לשילוב נשים דירקטוריוניות בספורט, שהגישו חברות הכנסת זהבה גלאון ואורית נוקד, יעבור לידי הוועדה לקידום מעמד האישה שבראשותה. בר-און הסתמך על המלצת היועץ המשפטי של הכנסת, וביקש לעכב את הטיפול בחוק עד לבירור הסוגיה עם יו"ר ועדת החינוך, אילן שלגי.
בתגובה לבקשת בר-און, טענה גמליאל כי הוא "שוביניסט, המונע משיקולים אישיים ולא ענייניים". לדבריה, הוא נוטר לה טינה מאז ישיבת הנהלת הליכוד, בה ערערה על העונש שקיבלה בעקבות הפרת משמעת סיעתית. בישיבה זו, טוענת גמליאל, הטיח בר-און עלבונות בפניה ואמר כי "אם היתה נולדת לי בת כמוך הייתי הורג את אשתי".
בתגובה לטענותיה של גמליאל, אמר בר-און כי "חברת הכנסת גמליאל היא רודפת סנסציות מקצועית. דעתי עליה לא שונה מדעתם של שאר עמיתיי לליכוד, כדוגמת יו"ר הכנסת, ראובן ריבלין, שאמר אתמול ל-ynet שגמליאל צריכה לארח בכנסת את מוחמד דחלאן". בר-און העדיף שלא להתייחס במישרין למשפט החריף שיוחס לו על-ידי גמליאל.
בסופו של הדיון הוחלט כי הטיפול בהצעת החוק יידחה לשבוע הבא.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אגמון
"פשוט שוביניסט". גמליאל
צילום: אורן אגמון
צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
"רודפת סנסציות". בר-און
צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים