שתף קטע נבחר

העבודה: בוחרים את מועצת החכמים הצעירים של פרס

150 סטודנטים מבקשים להתקבל לצוות החשיבה של יו"ר העבודה. ח"כ יולי תמיר: "עשרות פנו אלינו, אך לא הגיעו בקשות לראיון מערי הפיתוח ומאוכלוסיות העולים"

במפלגת העבודה החלו אתמול (ה') בראיונות לבחירת סטודנטים מצטיינים שירכיבו את "מועצת החכמים הצעירים" של יו"ר העבודה, ח"כ שמעון פרס. מאז ביקש פרס מח"כ יולי תמיר לפני כשלושה שבועות לרכז את הרכבת המועצה, שלחו 150 סטודנטים מרחבי הארץ קורות חיים וביקשו להגיע לראיון.
תמיר, יחד עם עוזרתו של פרס, עינת וילף, ראיינו אתמול יותר מ-70 סטודנטים. "יש הרבה מאוד אנשים טובים", אומרת תמיר, "לכן יכול מאוד להיות שנצטרך לבנות שתי מסגרות שונות, על מנת שלא לאבד את האנשים האלה".
תמיר סיפרה כי הגיל הממוצע של הפונים הוא 23-24, המודאגים מאדישות הצעירים בישראל והמבקשים להיות מעורים בנעשה בישראל. עם זאת ציינה כי לא הגיעו בקשות לראיון מערי פיתוח או מקרב אוכלוסיות העולים. "נצטרך לבדוק כיצד להגיע לאנשים האלה כדי לא להמשיך ולהתסובב במעגלים", הוסיפה תמיר.
בין הסטודנטים שרואיינו היום היתה גם שחף עופר, סטודנטית לרפואת שיניים בת 22 מבת ים. "אני מזוהה עם העבודה", היא סיפרה ל-ynet, "לכן רציתי להגיע לראיונות. יש לי הרבה מאוד רעיונות בנושאי חינוך. הראיון היה מאוד נחמד, ונתנו לי לדבר והקשיבו לי. חשוב לי לפעול במסגרת כזו".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
פרס. יועצים צעירים
צילום: איי פי
מומלצים