שתף קטע נבחר

Sony PCG-Z1A- יותר יפה מחכם

ל-PCG-Z1A מעבד פנטיום-M 1.3 גיגהרץ, 512 מגהבייט זיכרון, צג 14.1 אינטש עם אבחנת 1400x1050 ודיסק קשיח 60 גיגהבייט. המפרט הזה די קרוב למה שאנו דורשים ממחשב ה-Mainstream המושלם

סוני, כידוע, עושה דברים בדרך שלה וזה אומר שסדר הקדימויות של מעצבי המוצר שלה לא תמיד תואם למה שעורכי PC מגזין, קבוצה של טכנוקרטים חשוכי-מרפא, רואים כנכון. למשל, דגם PCG-Z1A החדש במשפחת VA10 הוא אחד המחשבים האטרקטיביים ביותר בשוק.
זאת הודות לעיצוב פיזי מעניין (שימו לב לגל העדין בצד המקלדת, שנותן למחשב קו אופנתי של מכונית ספורט) משקל נמוך (2.1 ק"ג בלבד) ותכונות משובחות. אבל העיצוב המקסים פוגע בפונקציונליות של המקלדת והמשקל הנמוך מקטין את משך העבודה שלא לצורך.
ל-PCG-Z1A מעבד פנטיום-M 1.3 גיגהרץ, 512 מגהבייט זיכרון, צג 14.1 אינטש עם אבחנת 1400x1050 ודיסק קשיח 60 גיגהבייט. המפרט הזה די קרוב למה שאנו דורשים ממחשב ה-Mainstream המושלם (ראו כתבה בגיליון זה). תוסיפו לכך משקל נמוך, ממשק אלחוטי תואם Centrino, שערי USB 2.0 ו-FireWire, וברור מדוע ציפינו ממנו לתפוס מקום בחלק העליון של טבלה המומלצים.
אלא שהעורכים לא אהבו את הפשרות שעשו המעצבים בדרך אל המראה הסקסי: את כפתורי החצים שמשמשים גם ככפתורי פונקציות, את ההסתפקות ב-4 שעות עבודה ואת הסיבוך המיותר בבקרות בהירות הצג ועוצמת הקול. ובכל אופן, אם יש לכם 2,400 דולר לשלם עבור מחשב מחברת המקרין יוקרה וטעם טוב, PCG-Z1A שווה מבט נוסף.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים