שתף קטע נבחר

ברכה ביקר אצל ערפאת: "שרון חפץ באלימות ודם"

ח"כ ברכה הגיע לביקור תנחומים על מות אחותו אצל יו"ר הרשות ערפאת, ואמר כי ראש הממשלה מנסה להשאיר את העמים במעגל האלימות, כדי להסיט את תשומת הלב מהפרשיות בהן הוא ובניו מעורבים. ברכה אמר עוד כי ערפאת סבור שלאמלא הוא, "ממשלת אבו מאזן היתה קורסת"

"שרון רוצה להשאיר את שני העמים במעגל האלימות והדמים כדי להסיט את תשומת הלב מהפרשיות בהן הוא מעורב עם ילדיו", כך אמר ל-ynet ח"כ מוחמד ברכה (חד"ש), לאחר פגישתו היום (ג') עם יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, ברמאללה.

 

ברכה, שביקר את ערפאת כדי לנחם אותו על מות אחותו, אמר כי מארחו טען ש"דברי ישראל על נסיגה מערים פלסטיניות נוספות, אינם אמיתיים" וכי "במקרה הטוב מדובר בפריסה מחדש, שכן הצבא ממשיך לכתר את הערים הפלסטיניות".

 

ברכה מסר עוד כי ערפאת אמר ש"טענת ישראל לפיה מנגנוני הביטחון של הרשות מביימים סיכולים וחשיפת מצבורי נשק, נועדה לפגוע באמינות הפלסטינים ובמאמציהם לשמור על הרגיעה".

 

ערפאת אמר עוד לברכה כי ההודנה היא החלטה פנים-פלסטינית, אליה הגיעו הפלסטינים מתוך הכרה שמדובר בצורך פנימי וכדי שלא לתת תירוץ לשרון להמשיך בתוקפנותו. ברכה אמר עוד שערפאת ציין שהודנה לא מנעה מישראל מלהמשיך בהרג.

 

ח"כ ברכה אמר כי המכשולים שמציב ראש הממשלה אריאל שרון בפני התקדמות ההידברות בין הצדדים מוכיחים ששרון וממשלתו רוצים להרוס את ממשלת אבו מאזן ו"אלמלא ערפאת, בניגוד לטענות, אבו מאזן וממשלתו היו קורסים. שרון צודק כשהוא אומר שהוא לא נתן כלום לפלסטינים. ראש הממשלה מעוניין להרוויח זמן עד לבחירות בארה"ב".


פורסם לראשונה

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אתר הכנסת
שרון לא נתן כלום. ברכה
אתר הכנסת
צילום: איי פי
פוגעים באמינות. ערפאת
צילום: איי פי
מומלצים