שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  נערת הפורמייקה והקרש הדקורטיבי

  אמש יצאה שרון אילון צפויה ובעיקר חרמנית, לאחר שבחרה בסטוץ נחמד ולא באהבת אמת. היה שווה? מרגש? בטח. רענן שקד מסכם עונה

  הו, שרון. הו, תשוקת הגוף. הו, תאוות הבשר. הו, כניעה מתוקה. הו, יצאת צפויה. הו, יצאת חרמנית. הו, לא עשית את זה כבר "המון-המון זמן". הו, הסיגריה שאחרי. הו, האם כל זה היה שווה? הו, כן. כן, כן! כן! כןןןןן!! סקס, לא אהבה, זה המסר איתו נפרדנו כך. טוב סטוץ טוב מאהבת עולם עולמית. ובבניין יואב ניוחם.

   

  אחרית דבר: נערת הפורמייקה הישראלית בחרה לבסוף בקרש הגיהוץ הדקורטיבי כפי שיכולתם לדעת די בוודאות (הא! אפילו הימרתי בכתב. קחו אותי, תוכניות הבוקר! אני טלפתי!), החל מהפרק הראשון בתוכנית המציאות שכל קשר בינה לבין המציאות הוא תסריט, בימוי, איפור, הכוונה, צילום מחדש והצהרות מוקדמות של הגיבורה כי היא מתכוונת לבחור, בסיום הסידרה, בדירה. הגיוני, לא? מנקודת מבט פולנית, אף אחד ממתקני השעשועים הגבריים שהוצעו לכרובית לא הגיע עם דירה; הדירה, לעומת זאת, הגיעה קומפלט עם חוזה לשנה.

   

  בלית ברירה צורף למסע יואבון. הרומן המשוער בין השניים יימשך כעשרים דקות. וגדי? גדי היה צריך ללכת. פלגמט כג'ירף לאחר ליל שימורים, הציע האיש כמות ריגושים זהה לזו של חצי ואליום.

   

  תגובת רודריגו מול מעוף הג'ירף: "די, נו!". ובתרגום: זרקו אותך אפילו בלי חוסה לערוץ הילדים? באותו זמן, מבשרת שרון לשוורדיהו: "החלטתי שאני רוצה את זה לעצמי". תרגום: כאן! עכשיו! גאל אותי מבתוליי המחודשים! יואב, בתגובה: "אני מניח שאני הבנאדם הכי מאושר במדינה" – ומבטו אומלל כמי שייאלץ כעת לספק סחורה בשעה שהתמחותו האמיתית היא בכלל שירותי הבטחה.

   

  סיכומים? שרון היא תוכנית המציאות במשרה מלאה הראשונה כאן. נעשו בה טעויות והיא היתה מאולצת ומלאכותית מדי – בעיקר משום שב"קשת" לא השכילו לכלוא את המתמודדים בתוך פרק-זמן נתון בו יהיו שייכים, במלואם, להפקה. ועדיין, היה בה ריגוש, היה לה שם פנטסטי, והיא עשתה את מלאכתה של תוכנית-מציאות יעילה; באשר פניתם ברחבי ישראל לאחרונה, יכולתם לדעת כי אתם מצוידים לפחות בנושא שיחה בטוח אחד: השרון הזו. זוהי תרבות פופולרית במיטבה: היא שם בחוץ, מזדמזמת אצל כולם.

   

  הבחורים היו ברובם הכלאה בין מכונת אספרסו לאיסוזו טרופר. אילון עצמה חלפה, לאורך השרוניאדה, דרך שלבי ההתבגרות ההכרחיים בחייה הרומנטיים של האשה המודרנית: פרשיות קצרצרות עם גברים לא מתאימים (רון מור), אהבה גדולה שמסתיימת בחברות לנצח (יגאל), הסתבכות בלתי צפויה עם מס הכנסה (טל), רומן מתוק עם גבר צעיר ממך (רודריגו) ולבסוף – ההכרעה המוטעית בין תשוקת הגוף החולפת (יואב) לבין קשר יציב, אחראי ובוגר עם מישהו מפולבל-מבט כמוך (גדי). לא נותר אלא לחזות, בקלות, את עתידם של המורים הרוחניים שהכרנו:

  שרון – מינוי מיידי לתפקיד עינת ארליך. כוכבת "פספורט" באיים הקאריביים.

  יואב – מינוי מיידי לתפקיד דודי בלסר. מנחה קבוע בוויי.טי.וי החל מ-2005.

  גדי – חתונה, ילדים, דירה במושב, כפולה בעמוד האחורי של מוסף "הארץ".

  אקי – מנחה טקס "נערת השנה" 2004.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ערוץ 2
  צפוי
  צילום: ערוץ 2
  צילום: אתר קשת
  היה צריך ללכת
  צילום: אתר קשת
  לאתר ההטבות
  מומלצים