שתף קטע נבחר

המשטרה: לא נמצאו ראיות נגד ח"כ גמליאל וצבי בר

יאח"ה לא מצאה ראיות לתלונות נגד גמליאל בעת ששימשה כיו"ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון ונגד ראש עיריית רמת גן שנחשד בלקיחת שוחד. התיקים נסגרו מבלי שהשניים זומנו להעיד

היחידה הארצית לחקירות הונאה סיימה היום (ג') את החקירה בעניין ח"כ גילה גמליאל והחשדות נגדה בנוגע לתקופה שנבחרה לתפקיד יו"ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון. המשטרה לא מצאה ראיות לכך שהפעילה איומים וסחיטה בעת שנעשו ניסיונות להדחתה.

 

מהמשטרה נמסר כי נבדקה תלונה שעניינה חשדות בנוגע לתקופה בה שימש ח"כ גמליאל כיו"ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת בן-גוריון, בשנים 2001-2002. התלונה עסקה בהליכי בחירתה לתפקיד, ובאיומים וסחיטה שהופעלו כביכול במסגרת ניסיון להדחתה, והתקשרויות עם גופים עסקיים במהלך כהונתה. עם תום החקירה לא נמצאה תשתית ראייתית לביצוע עבירות פליליות והתיק הועבר לפרקליטות מחוז דרום, להחלטתם.

 

כמו כן סיימה המשטרה את חקירתה בעניין החשדות גד ראש עיריית רמת גן, צבי בר, שנחשד בלקיחת שוחד ועבירות מרמה. גם במקרה זה לא נמצאו ראיות נגדו.

 

מהמשטרה נמסר עוד כי לגבי צבי בר, שנבחר לאחרונה לכהונה נוספת לראשות עיריית רמת גן, נבדקה תלונה שעניינה לקיחת שוחד, מרמה והפרת אמונים, בכך שפעל כביכול להעסקת יועצים ומתכננים של העיריה עבורו בעלויות נמוכות, וכן שקיבל כביכול כספים מקבלני בניין עימם היטיב במהלך כהונתו. לאחר בחינת החומרים שנאספו, נמצא כי אין תשתית ראייתית בדבר החשדות והתיק הועבר לפרקליטות מחוז תל-אביב להחלטתם.

 

בשל העובדה שלא נמצאו ראיות בשני המקרים, גמליאל ובר לא זומנו כלל לחקירה ביאח"ה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אתר הכנסת
אין ראיות. גמליאל
צילום: אתר הכנסת
צילום: צביקה טישלר
נחשד בלקיחת שוחד. בר
צילום: צביקה טישלר
מומלצים