שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ההתאחדות: מגיע לנו כסף עבור שירים ושערים
  למרות שתוכנית הכדורגל המיתולוגית אינה משודרת, טוענים בהתאחדות כי "רדיו ללא הפסקה" חתומה עימה על חוזה מחייב. תגובת 'רדיו ללא הפסקה': "קול ישראל רכש מאיתנו את הזכויות". תגובת רשות השידור: "הרשות לא תשלם על משהו שלא משודר"

  ההתאחדות לכדורגל החליטה לדרוש מ'רדיו ללא הפסקה', אשר מחזיקה בזכויות השידור של 'שירים ושערים', לשלם לה סכום של כ-700 אלף דולר לעונת הנוכחית, זאת, למרות שהתוכנית לא משודרת. בעקבות לחץ הקבוצות, החליטו בהתאחדות לתבוע את הכסף, גם אם 'שירים ושערים' לא תשודר לאורך העונה כולה.

  בכיר בהתאחדות אמר היום ל-ynet: "מכיוון שאנחנו לא מונעים את השידור ורדיו ללא הפסקה קיבל את כל מה שביקש, אנחנו רוצים את הכסף".

   

  ל-ynet נודע כי ב'רדיו ללא הפסקה' אין כוונה להעביר את הכסף להתאחדות, למרות שהתחנה קשורה עימה בחוזה כספי. לטענת 'רדיו ללא הפסקה', קול ישראל רכש ממנה את זכויות השידור, ולכן היא זו שמחויבת לשלם את הכסף להתאחדות."היועצים המשפטיים שלנו נמצאים במגעים עם רשות השידור, על מנת לקבל את הסכום אותו אמורה הרשות לשלם לפי ההסכם", נמסר מ'רדיו ללא הפסקה'.

   

  דובר רשות השידור, אורן הלמן, אמר: "קול ישראל ביקש מההתאחדות לצמצם את ימי המשחקים, על מנת לאפשר את שידור התוכנית 'שירים ושערים'. עד כה לא נענינו, ולכן רשות השידור לא תשלם עבור משהו שלא משודר".

   

  בימים הקרובים ינסו ב'רדיו ללא הפסקה' להגיע להסכם עם רשות השידור לגבי העברת הכספים להתאחדות. ההתאחדות מצדה, הודיעה כי בכוונתה ללחוץ לקבלת סכומי הכסף בכל מקרה, ללא קשר לחוזה שנחתם בין שתי תחנות הרדיו.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ראובן שוורץ
  הקבוצות לוחצות לקבל את הכסף. איצ'ה מנחם
  צילום: ראובן שוורץ
  לשלם על תוכנית שלא משודרת?
  מומלצים