שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  גפני: "שאטן ידבר עם התקשורת, אני אהיה בצד"
  יו"ר בני יהודה אמר כי הוא מניח שכבר בשבוע הבא יחזור רוני שאטן למלא תפקיד במועדון. חזרתו של שאטן מותנית באישור דו"ח ועדת הביקורת של עמותת בני יהודה. בן לוז: "טוב לי בבני יהודה ואני נשאר פה"

  רוני שאטן, יו"ר בני יהודה עד לקיץ האחרון, צפוי לחזור בשבוע הבא לקבוצה ולשחרר מעט מהלחץ שנוצר בעקבות דברי הביקורת שמשמיע היו"ר הנוכחי, יובל גפני, על דרך עבודתו של המאמן ניצן שירזי.

   

  בכיר בקבוצה אמר בצהריים ל-ynet: "במידה ורוני שאטן יגיע לאגודה הוא יצטרף אל הנהלת הקבוצה כחלק בלתי נפרד מהבעלים. שאטן יחזור רק בעוד כשבוע

  שבועיים, לאחר שבית המשפט יאשר את דו"ח ועדת הביקורת של עמותת בני יהודה. נכון לעכשיו לא השתנה כלום מהשבוע שעבר (כאשר גפני פנה לראשונה אל שאטן בצעה לסייע לקבוצה - מ.ג)".

   

  יובל גפני, הבעלים של המועדון, הוסיף: "דיברנו עם שאטן, אנחנו רוצים מאוד שהוא יחזור. הוא שוקל את דרכו ואני מניח שבשבוע הבא זה יקרה". בכל מקרה, שאטן לא מתכוון להשקיע כסף מכיסו באגודה, אלא לנסות ולעזור בתרומות ובניהול השוטף של המועדון ולעמוד מול התקשורת.

   

  מוקדם יותר הבוקר, בראיון לגלי צה"ל, הבהירו גפני והמאמן שירזי כי יישרו ביניהם את ההדורים ודיברו על חזרו של שאטן. גפני: "דיברנו בינינו, ליבנו את העניינים והגענו למסקנה ששאטן ימלא את התפקיד של לדבר עם התקשורת. הוא יהיה איש יחסי הציבור וידבר עם אנשים. אם כולם באים בטענות אלי אז זה לא דבר של מה בכך, אני אהיה בצד ולא אדבר עם התקשורת, אין לי בעיה עם זה כלל".

   

  שירזי: "יובל התנצל. אני מכיר אותו לא מהיום ויודע שהוא היה היה מתנצל בכל מקרה. גפני הבטיח שעם חזרתו של שאטן הדברים ישתנו. אני מקווה שזו המציאות וסומך על הדברים שלו. ראיתי את זה (דברי הביקורת של גפני) כפגיעה בכבוד המקצועי שלי, וברגע שדברים מחלחלים לחדר ההלבשה והקבוצה שלי מתחילה להינזק, לזה אני לא אסכים".

   

  קשר הקבוצה, בן לוז, הבהיר הבוקר כי אין בכוונתו לעזוב את המועדון: "טוב לי בבני יהודה. אני נשאר בקבוצה ולא חושב על שום דבר אחר". דוברת הקבוצה, רונית אשכנזי: "בן לוז חתום בבני יהודה והוא ישחק בקבוצה גם בשנים הבאות".

   

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ראובן שוורץ
  שאטן. חוזר
  צילום: ראובן שוורץ
  צילום: יוסי רוט
  גפני. זז הצידה
  צילום: יוסי רוט
  צילום: יוסי רוט
  לוז. נשאר
  צילום: יוסי רוט
  מומלצים