שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ועדת משמעת: קשטן נקנס ב-300 שקל
  מאמן הפועל ת"א זוכה מסעיף אישום העלבת שופט, אך נקנס בגלל יציאתו מהתחום המותר למאמן במהלך המשחק מול אשדוד. הדיין ישראל שמעוני: "לא מצאתי כל אמירה המעליבה את השופט". נתניה נקנסה ב-5000 שקל בשל התנהגות אוהדיה

  מאמן הפועל תל אביב, דרור קשטן, ספג הערב (ד') קנס של 300 שקל מוועדת המשמעת של ההתאחדות לכדורגל בגין התנהגות בלתי הולמת במהלך המשחק בין הפועל תל אביב למ.ס אשדוד ביום ראשון. כזכור, במהלך המשחק הורחק קשטן מהמגרש על ידי השופט אלון יפת לאחר שקרא לעברו - 'בושה וחרפה' ויצא מהתחום המותר למאמן.

   

  הדיין ישראל שמעוני זיכה את קשטן מסעיף אישום של העלבת שופט. בהחלטתו כתב שמעוני: "לא מצאתי כל אמירה המעליבה את השופט או העלולה להתפרש ככזאת".

   

  קשטן לא הגיע לדיון בעניינו והסתפק בשליחת מכתב, בו אישר כי יצא מתחומי האזור המותר ואמר את הדברים לשופט. עם זאת טען במכתב כי יציאה מתחומי

  האיזור הטכני היא שכיחה ולכן אין היא בהכרך התנהגות בלתי הולמת.

   

  נדחו העתירות נגד גברי לוי

   

  בית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל ברשות השופט בדימוס שאול אלון והדיינים בן ציון פרחי ובן ציון כהן דחה היום את עתירתן של קבוצות מרכז בית"ר שדרשו מיו"ר ההתאחדות לשעבר, גברי לוי, כי יחזיר את 30 אלף השקלים שקיבל מההתאחדות על הוצאות המשפט בתביעה שבה הואשם בהכאת העיתונאי חמי אוזן ואשר בסופו של דבר יצא ממנה זכאי.

   

  כמו כן דחה בית הדין העליון את העתירה של קבוצות מרכז בית"ר שדרשו מגברי לוי להחזיר את הרכב בו הוא משתמש מיום התפטרותו ועד לסוף חודש דצמבר. בנוסף דחה בית הדין העליון את העתירה של יו"ר מרכז בית"ר, אבנר קופל, להתמנות לחבר הנהלת ההתאחדות במקומו של משה דדש.

   

  האוהדים השתוללו, נתניה תשלם

   

  מכבי נתניה נקנסה על ידי ועדת המשמעת ב-5,000 שקל בגין התנהגות בלתי ספורטיבית של אוהדיה לאחר המשחק במחזור האחרון מול אחי נצרת. בנוסף, ספגה נתניה עונש של משחק אחד רדיוס על תנאי למשך שנה במקרה של עבירה דומה של אוהדיה.

   

  על פי כתב האישום, אוהדי נתניה לאחר המשחק נענעו את המונית בה נסעו השופטים במשחק, זרקו עליה אבנים, חבטו בה וגרמו נזק לדלת המונית.

   

  הדיינים דחו את עתירתה של הפועל חיפה שביקשה לקיים משחק חוזר מול הפועל כפר סבא (3:0 לכפר סבא) בשל העובדה שהמשחק בין השתיים התקיים ביום בו התרחש הפיגוע במסעדת 'מקסים' בחיפה.

   

  קשרה של נצרת עילית מהליגה הלאומית, גיז'רמו ישראלביץ', הורחק לשני משחקים בפועל בגין התנהגות בלתי הולמת במשחק מול הפועל חיפה. הדיין ישראל שמעוני קבע שמחיאת כף איננה העלבת שופט אלא התנהגות בלתי הולמת ולכן העונש של ישראלביץ' קל יחסית בהשוואה לעונש שהיה מקבל אם היה מורשע בהעלבת שופט.


  פורסם לראשונה 03/12/2003 18:08

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: צפריר אביוב
  דרור קשטן. לא העליב
  צילום: צפריר אביוב
  צילום: ראובן שוורץ
  המפתחות בפנים. גברי
  צילום: ראובן שוורץ
  צילום: יוסי רוט
  רצה להחילף את דדש. קופל
  צילום: יוסי רוט
  צילום: דודו פריד
  אוהדי נתניה בקופסא. התפרעו
  צילום: דודו פריד
  מומלצים