שתף קטע נבחר

השדרנים מרדיו ש"ס עוררו מהומה בכנסת

סיעת ש"ס קיימה היום דיון ב"התנכלות לערוצי הקודש". לדיון הוזמנו כל אנשי הרדיו מהערוצים הפיראטיים המזוהים עם ש"ס. קצין הכנסת החרים את קונסולת השידור, אך השידור נמשך בטלפונים הניידים. "אלו גזירות אנטיוכוס", קרא ח"כ אלי ישי

סערה התחוללה היום (ב') בכנסת בעת ששדרנים מכל הערוצים הפיראטים (ערוצי הקודש) של ש"ס שידרו בשידור חי מישיבת סיעת ש"ס, שעסקה ב"התנכלות לערוצי הקודש", כלומר סגירתן של תחנות רדיו פיראטיות חרדיות על ידי המשטרה ומשרד התקשורת.

 

במהלך השידור, הגיע קצין הכנסת מלווה בשוטרי משמר הכנסת, והחרים את קונסולת השידור שהביא עמו ח"כ נסים זאב. חברי הסיעה השמיעו מחאות קולניות. יו"ר הסיעה, ח"כ אלי ישי, החליט כי למרות התנגדותו של יו"ר הכנסת, ח"כ ראובן ריבלין, יימשך השידור באמצעות הטלפונים הניידים של השדרנים.

 

"מדובר בגזירות אנטיוכוס, זה ניסיון לסתום פיות למיליון וחצי איש. זכות הציבור לדעת לא רק את המסרים של שינוי", אמר ח"כ ישי.

 

השדרנים ואנשי הרדיו הרבים שהגיעו למשכן קראו לחברי הכנסת של ש"ס: "איך זה שאין לכם חסינות? תחליפו את שמכם לעמרי שרון". חבר הכנסת נסים זאב אמר: "לא עברנו על החוק, הכל נעשה כאקט מחאתי. לא ניתן לטומי לפיד ולאהוד אולמרט להמשיך במדיניות של סתימת הפיות".

 

חבר הכנסת ניסים דהן הציע להעביר את שידורי ערוצי הקודש באינטרנט. רק כשטענו אנשי תחנות הרדיו שהרעיון אינו ישים, חזר בו מהצעתו.

 

חבר הכנסת איתן כבל (עבודה) נכנס במחאה לדיון ואמר: "מדובר בעבירה על החוק . לא ייתכן שהכנסת, שאמונה על החוק, תיתן יד לעבירה ועוד בצורה בוטה ופומבית שכזו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גלי תיבון
גזירות אנטיוכוס. ח"כ ישי
צילום: גלי תיבון
צילום אתר הכנסת
תקף את יוזמת ש"ס. איתן כבל
צילום אתר הכנסת
מומלצים