שתף קטע נבחר

דרמה בהגרלת הפיס: צו זמני נגד חלוקת הכספים

שלושה חברים ממפעל בצפון מילאו יחד כרטיס להגרלת 50 מיליון השקלים של הפיס, וניחשו נכונה את המספרים. אתמול, כשעשו את דרכם לבית מפעל הפיס, נעלם אחד מהם עם הכרטיס. בית המשפט המחוזי בתל-אביב הוציא לבקשת שני הזוכים צו מניעה זמני נגד המשך חלוקת הפרסים

בית המשפט המחוזי בתל-אביב הוציא אמש (יום ג') צו מניעה זמני נגד מפעל הפיס, האוסר על חלוקת פרסי הגרלת 50 המיליון שנערכה בתחילת השבוע. בית המשפט המחוזי בתל אביב יתכנס בסוף החודש לדיון בנושא.

 

השופט שלי טימן הוציא את צו המניעה בעקבות פנייתם של שני תושבי כרמיאל, דוד אלון ועוזי אברהם, בשנות ה-30 לחייהם, הטוענים כי חברם לעבודה, שעמו מילאו את הטופס הזוכה, ברח עם הטופס, ששווה יותר משבעה מיליון שקלים.

 

עו"ד יורם חכם, המייצג את השניים, סיפר ל-ynet כי חברם לעבודה במפעל בצפון נמלט אתמול בשעות אחר הצהריים, בשעה שהשלושה היו בדרכם לאסוף את הפרס בבית מפעל הפיס בתל-אביב. לדבריו, בשעה שנסעו, ביקש החבר לעצור בביתו כדי להחליף בגדים. לאחר זמן קצר נעלמו עקבותיו. "הם מאוד לחוצים ולא יודעים מה לעשות", אמר חכם.

 

אחד משני הזוכים המאוכזבים סיפר: "הגענו ב-7 בבוקר למפעל, והבנו משמועה שהכרטיס שלנו הוא הזוכה. ניגשנו לבחור והוא הציע לנו סך של 100 אלף ש"ח כדי שנרד מהעניין, וכמובן לא הסכמנו אז החלטנו שלושתנו לצאת אחרי סיום העבודה לכיוון תל-אביב לקחת את הפרס. מאז הוא נעלם לנו".

 

המשטרה תחקור

 

לאחר הגשת צו המניעה לבית המשפט, הגיעו השניים למשטרת מרחב ירקון והגישו תלונה. השניים ביקשו את עזרת המשטרה באיתור חברם. לטענתם, ייתכן שהחבר מכר את הכרטיס, ונמלט לחו"ל. מהמשטרה נמסר כי החקירה בעניין תועבר למשטרת כרמיאל, שם ככל הנראה נעלם הכרטיס.

 

ממפעל הפיס נמסר כי שלושה זוכים כבר לקחו את הפרס אתמול בבוקר, וכעת ממתינים לארבעה נוספים, אך אלו ייאלצו להמתין להכרעת בית המשפט. "נכבד את החלטת בית המשפט", אמרו במפעל הפיס. 

 

בפרס הגדול בפיס זכו שבעה מנחשים. כל אחד מהם גרף לכיסו יותר משבעה מיליון שקלים. 82 משתתפים בהגרלה ניחשו נכונה שישה מספרים ואת המספר הנוסף, וזכו בכ-8,500 שקלים כל אחד.

 

1,388 משתתפים ניחשו שישה מספרים, וזכו בכ-540 שקלים. 51,635 ניחשו חמישה מספרים, ויקבלו 25 שקלים ממפעל הפיס. 600,628 קלעו לארבעה מספרים, ויסתפקו בפרס צנוע של עשרה שקלים.


פורסם לראשונה 16/12/2003 22:10

 

בהכנת הידיעה השתתף אבי כהן
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ערוץ 2
הזוכים המאוכזבים
צילום: ערוץ 2
צילום: טל כהן
ההגרלה הגדולה
צילום: טל כהן
מומלצים