שתף קטע נבחר

השוטרים נקראו לפיגוע; המהמרים צהלו משמחה

ישראל 2003: שוטרים פשטו אמש על מועדון הימורים באור יהודה, אולם בעודם פועלים לסגירתו, קיבלו הודעה על הפיגוע בצומת גהה ומיהרו למקום. המהמרים הגיבו בצהלות שמחה, על כך שהם יכולים להמשיך במעשיהם. השוטרים חזרו בלילה והשלימו את המשימה

עד כמה מנותקים אנשים מסוימים מהמציאות, ניתן היה להיווכח אתמול (יום ה') כאשר במועדון הימורים באור יהודה קיבלו המהמרים בצהלות שמחה את דבר הפיגוע בצומת גהה, מאחר שהשוטרים שאיימו לסגור את המועדון נאלצו לעזוב את המקום לאחר שהוזעקו לטפל בפיגוע. בפיגוע בצומת גהה נהרגו ארבעה בני אדם וכ-20 נפצעו.

 

אתמול אחר הצהריים הגיעו שוטרי יס"מ של מרחב דן ל"אולמי אור יהודה" הידועים למהמרים בשם אולמי "קלאסיק", שם התקיימו באותה שעה הימורים בלתי חוקיים.

 

במקום היו מאות מהמרים והשוטרים החלו בפעילות לסגירת המקום. בשעה שש וחצי לערך, עם קבלת הידיעות הראשונות אודות הפיגוע בצומת גהה, החלו השוטרים לעזוב את המקום בלי שהשלימו את מטרתם במועדון.

 

המהמרים במקום פתחו בצהלות שמחה משראו את השוטרים עוזבים ואף החליטו לציין את שמחתם בהדלקת נרות חנוכה חגיגית. השוטרים, שהזדעזעו מהתגובה, הבטיחו למהמרים כי יחזרו למקום עוד באותו ערב ואכן בערך בחצות, לאחר סיום הטיפול בפיגוע, חזרו למקום ומצאו אותו עדיין הומה אדם. הפעם סגרו השוטרים את המקום. מועדון "קלאסיק" מוכר היטב למשטרה ובימים אלה מנסים השוטרים, בסיוע משפטי, להשיג צו סגירה למקום הפועל דרך קבע.

 

לאחר שפיזרו את המהמרים ממועדון "קלאסיק" עברו חלקם למועדון סמוך בשם "אקו-מקו" ועימם השוטרים שפיזרו גם משם את המהמרים. כעבור שעתיים ערכו במקום השוטרים ביקורת נוספת במועדון "אקו-מקו", גילו שמהמרים רבים חזרו למקום ופיזרו אותם שוב. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: משטרת מחוז תל אביב
הפשיטה על המועדון באור יהודה
צילום: משטרת מחוז תל אביב
צילום: איי פי
הפיגוע בצומת גהה
צילום: איי פי
מומלצים