שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  "אדוני", שנאשם בהונאה, שוב נעצר
  הבעלים של חברת "עמית קשר אמת", עמנואל פלד, הידוע יותר בכינויו "אדוני", נעצר בחשד שחזר על עבירותיו. לפי החשד, הוא דרש שוב מעשרות אזרחים לשלם "חובות" כביכול עבור שיחות ארוטיות

  עמנואל פלד, המוכר יותר בכינויו "אדוני", בעלי "חברת עמית קשר אמת", נעצר אתמול (ב') שוב על ידי מפלג ההונאה של משטרת תל-אביב, בחשד שחזר על אותן עבירות.

   

  במהלך 2002 "התפרסם" פלד בהתמחותו בהוצאת כספים מאזרחים תמימים. זאת, לאחר ששלח להם מכתבים ובהם הודיע להם כי יש להם חוב כביכול בשל שירותים של שיחות אירוטיות אותן סיפקה להם החברה בניהולו ואם הם לא ישלמו, הם "יועמדו לדין". בעקבות זאת הוגשו נגדו כתבי אישום וכיום תלויים ועומדים נגדו 70 תיקים בבית משפט השלום בתל-אביב.

   

  מתברר כי גם אותם תיקים לא הרתיעו לפי החשד את פלד מלחזור על מעשיו ולאחרונה התקבלו עוד 80 תלונות נגדו של גברים, שחלקם כלל לא יצרו קשר עם פלד והחברה שבבעלותו.

   

  לפי החשד, הוא שלח להם הודעות כי החובות על השירותים שסיפקה להם החברה שבבעלותו נאמדים במאות שקלים, ואם לא יסדירו את חובם הרי שיגרום להם מפח נפש ויפגע בשמם הטוב, שכן הוא מתכוון להודיע לבני משפחותיהם ולמקומות העבודה שלהם כי הם עושים שימוש בשיחות אירוטיות.

   

  בחיפוש שנערך אתמול במשרדי החברה שבבעלותו, נתפסו על ידי שוטרי מפלג ההונאה מסמכים רבים ומחשבים, שעל פי החשד, אגר בהם פלד מידע אודות קורבנותיו ואודות קורבנות פוטנציאליים עתידיים. 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים