שתף קטע נבחר

עשיתי פנצ'ר למורה

6 תלמידים מחטיבת ביניים בחולון מצאו דרך מקורית להשתעשע בהפסקות: ניקוב צמיגי המכוניות של המורים. התלמידים נחקרו במשטרה ונשלחו למעצר-בית, והמורים – לפנצ'רייה הסמוכה

מה היה הבילוי של שישה מתלמידי חטיבת הביניים "קציר" בחולון? ניקוב צמיגי המכוניות של המורים שלהם – כך חושדת המשטרה.

 

החקירה בפרשה החלה בעקבות תלונה שהגישה מנהלת בית-הספר למשטרה, לאחר שצמיגי מכוניתה נוקבו. לדברי רפ"ק אירית עמר, ראש מחלק הנוער במשטרת מרחב איילון, בהפסקות בין השיעורים נהגה חבורת התלמידים לזחול בין המכוניות של המורים במגרש החנייה של בית-הספר ולנעוץ אולרים בצמיגיהן. למה? "בשביל הכיף". אחד פינצ'ר והשאר היו נהנים לראות איך האוויר יוצא בשריקה והמכונית יורדת לג'נטים.

 

אף אחד לא חשד בבית-הספר שהפנצ'רים במכוניות המורים נגרמים על-ידי התלמידים, עד שנוקבו הצמיגים גם במכונית של המנהלת. היא הורתה למאבטחי בית-הספר לשים עין על מגרש החנייה של בית-הספר. ואכן, המאבטח הבחין בנער שזחל בין המכוניות, קרא לו לעצור, והוא ברח. המנהלת הציגה בפני המאבטח תמונות של תלמידים – והוא זיהה אחד מהם. המשטרה הוזעקה, הילד נלקח לחקירה, הודה בחלקו ומסר גם את שמות חבריו.

 

לדברי המשטרה הודו שישה תלמידים בניקוב צמיגיהן של 12 מכוניות. לחלק מהן פינצ'רו רק גלגל אחד, אך היו מכוניות שזכו לטיפול יסודי יותר: ניקבו להן אפילו שלושה גלגלים. התלמידים החשודים נשלחו ל-5 ימי מעצר-בית, נאסר עליהם לדבר זה עם זה ולהתקרב למגרש החנייה של בית-הספר ב-15 הימים הקרובים. עדיין לא ידוע איזה עונש יחליט בית-הספר להטיל על התלמידים, ואם המורים יתבעו פיצויים מהוריהם של החשודים שחיבלו במכוניותיהם.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: סי די בנק
נעצו אולרים גם בצמיגים של המנהלת
צילום: סי די בנק
מומלצים