שתף קטע נבחר

הליכוד: "טיפות הדם הראשונות נשפכו"

במסיבת עיתונאים שכינס הליכוד, קראו חברי הכנסת למשטרה לאכוף את החוק בעקבות התקרית בה נפגעו שני פעילי ליכוד. בהמשך קראה לימור לבנת לדוד לוי לחזור לשורות הליכוד, ושיבחה את ש"ס על הפרישה מהממשלה

"אנחנו קוראים לסדר את ראש הממשלה. טיפות הדם הראשונות כבר נשפכו ואנו חוששים ממה שיקרה בעתיד". כך הצהירו היום מספר חברי כנסת מהליכוד, במסיבת עיתונאים בה קראו למשטרת ישראל לפעול בעקבות התקרית אמש במהלכה נפגעו שניים מפעילי הליכוד בירושלים.
במהלך הפגישה עם העיתונאים הצהיר ח"כ מיקי איתן כי "עקב חידוש פעילות עמותות ברק אנו פונים למערכת אכיפת החוק וגובים ממנה לקרוא לסדר את ראש הממשלה. טיפות הדם הראשונות נשפכו בימים אלה ואם מערכת אכיפת החוק לא תבלום זאת, אנו חוששים ממה שיקרה בעתיד. כשיש הפרות חוק יש להגיב מיד".
לאחר מכן התפנו חברי הכנסת לעסוק בעוד עניינים בוערים. ח"כ לימור לבנת בירכה את שר החוץ, דוד לוי, על החלטתו שלא להצטרף לנסיעתו של ראש הממשלה לפסגה בקמפ דייוויד וקראה לו לחזור לשורות הליכוד.
כמו כן בירכה לבנת על כך שש"ס יוצאת מהקואליציה. "חשוב מאוד שש"ס החליטה לפרוש", הצהירה לבנת. "מצביעי ש"ס לא רוצים לראות את הנסיגה מבקעת הירדן ואת חלוקת ירושלים. צריך להתייחס בחומרה לדבריו של ברק כי ייסע ללא רוב לקמפ דייויד. הוא ראש ממשלת מיעוט והוא היה צריך להחליט להישאר בבית".
ח"כ איתן הסכים עם לבנת ואמר כי ראש הממשלה נכשל בהכנת בסיס מינימלי לנסיעתו וכי הסיכוי שיצליח בפסגה שואף לאפס. "הוא נמצא שם בחזית קשה ויוצא מהארץ עם כשלון גדול מאוד", סיכם איתן.

לפנייה לכתב/ת
אתר הכנסת
איתן. להגיב על הפרות חוק
אתר הכנסת
מומלצים