שתף קטע נבחר

ניצב מזרחי: התמשכות חקירת שרון - בגלל גורמים חיצוניים

ראש אגף החקירות לא פירט לאילו גורמים הוא מתכוון כאחראים לסחבת. ציין כי גם חקירת פרשת סיריל קרן תסתיים במהירה, אולי עוד בתקופת המפכ"ל הנוכחי

"גורמים חיצוניים בלתי תלויים השפיעו על התמשכות החקירה בעניין שרון". כך אמר היום (א') ראש אגף החקירות במשטרה, ניצב משה מזרחי.

 

ניצב מזרחי אמר את הדברים בתדרוך עיתונאים אודות נתוני הפשיעה בישראל. הוא השיב לשאלת כתב בעניין החקירות, אך לא פירט באילו "גורמים חיצוניים" מדובר, והדברים נותרו סתומים.   

 

ראש אגף החקירות הוסיף: "ישנה חקירה אחת שהסתיימה (פרשת האי היווני), וחקירה אחרת שצריכה להסתיים במהרה (זו הנוגעת לתרומה ממכרו הדרום-אפריקני של שרון, סיריל קרן), אני מקווה שעוד בתקופתו של המפכ"ל הנוכחי".

 

המשטרה סיימה את חקירתה בפרשת האי היווני, עם חקירתו האחרונה של ראש הממשלה שרון. החומר הועבר לפרקליטות, ובחודשים הקרובים אמור היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, לפסוק האם יש מקום להגשת כתב אישום בפרשה.

 

ובתוך כך, בית-משפט המחוזי בתל-אביב יכריע מחר שוב בפרשות המסמכים והקלטות של גלעד שרון. שרון הבן טוען כי כבר הציג את המסמכים שהיו ברשותו בפרשה, אולם המדינה טוענת שבידיו מסמכים נוספים. בכל מקרה, הצד שיפסיד בדיון צפוי לערער.  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
זום 77
"מקווה שהחקירה תסתיים במהירה". ניצב מזרחי
זום 77
צילום: רויטרס
"גורמים חיצוניים השפיעו. שרון
צילום: רויטרס
צילום: אלכס קולומויסקי
שוב, הכרעה בעניין הקלטות והמסמכים. גלעד שרון
צילום: אלכס קולומויסקי
מומלצים