שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  שנתיים וחצי מאסר לרב שתקף מינית תלמידיו
  הרב המלמד לבר מצווה מנתיבות, שהורשע בביצוע מעשים מגונים בתלמידיו, נשלח היום לשנתיים וחצי מאסר. "הקטינים שהגיעו ללמוד על מצוות, קיבלו שיעור במה הוא עול הקורבנות", כתבו השופטים

  בית המשפט המחוזי בבאר-שבע גזר היום (ג') שנתיים וחצי מאסר בפועל על יעקב בטיטו (54) מנתיבות, אשר הורשע - על פי הודאתו - בביצוע עבירות של מעשים מגונים בארבעה קטינים בני 13, שלמדו אצלו את הדרשה לטקס בר המצווה שלהם.

   

  על פי גזר הדין, נהג בטיטו ללטף את ירכי הילדים ואת מפשעותיהם, ואף להניח את ידיהם על מפשעתו ואיבר מינו. הוא הוסיף לכל הליטופים הללו גם חיבוקים, נשיקות והכל כפי שהגדיר זאת כתב האישום נגדו: "לשם ביזוי, גירוי או סיפוק מיני".

   

  בתסקירים שהוכנו על ידי קצינת המבחן נרשם כי לבטיטו יש דחף בלתי נשלט לגעת בילדים, דבר המוביל אותו לפורקן מיני.

   

  התובע מטעם פרקליטות מחוז הדרום, עורך הדין אלון אלטמן, ביקש כי על בטיטו יוטל עונש מאסר בפועל מעבר לעונש המינימום שנקבע לעבירה אחת: "הנאשם

  שימש עבור הקטינים כדמות סמכותית של רב, מחנך ומלמד וניצל את העובדה שבחרו בו כדי להכין את הקטינים לבר מצווה. הנאשם מעל באמון ששמו בו תלמידיו כדי לספק את תאוותיו וצרכיו המיניים".

   

  בטרם הינתן עונשו פנה בטיטו אל השופטים ואמר להם: "הרגשתי כאב על מה שעשיתי ועד היום אני לא סולח לעצמי...אני מודה ומתוודה חטאתי, עוויתי פשעתי ועשיתי דברים רעים מאוד שבל יסלח לי ושהשם לא יכול לכפר לי עליהם...אני רוצה להודות ולהתוודות שאני מביע מאוד צער וחרטה ואני כנראה צריך באמת טיפול... אני מאוד מבקש סליחה".

   

  נשיא בית המשפט המחוזי בבאר שבע, השופט יהושוע פלפל, שעמד בראש הרכב בן שלושה שופטים שדן את בטיטו אמר: "חמור הוא שהקטינים, בעומדם על סף הבגרות ההלכתית, הגיעו לביתו של הנאשם בכדי ללמוד עול מצוות מהו - תחת זאת קיבלו שיעור במה הוא עול הקורבנות והניצול".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "שנתיים וחצי מאסר לרב שתקף מינית תלמידיו"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מוצר השנה
  מומלצים