שתף קטע נבחר

השר אלון: מה מוזר בשיתוף פעולה עם נוצרים קיצוניים?

שר התיירות התארח בפורום תיירות של ynet והשיב לשאלות הגולשים. לדבריו, שיתוף הפעולה עם התיירים הנוצרים יימשך וכך גם עידוד התיירות לשטחים. אלון לא התייחס לתכנית הפינוי של ראש הממשלה אך הדגיש: חיסול תשתיות הטרור יפתור את בעיית התיירות לישראל

שר התיירות, בני אלון, אמר הערב (ה') כי שיתוף הפעולה עם הקהילות הנוצריות ברחבי העולם במטרה לעודד את התיירות לישראל יימשך. השר האלון התארח בפורום ynet ושוחח עם הגולשים לרגל שבוע עידוד תיירות הפנים בישראל.

 

כשנשאל על שיתוף הפעולה עם הקהילות הנוצריות אמר אלון שאינו חושב שמדובר בשיתוף פעולה מוזר. "הקואליציה הכי מטורפת בעיני, היא זו שבין קנאים מוסלמים שעומדים יד ביד עם קנאים אתיאיסטיים מארגונים לזכויות אדם, המפגינים נגד מדינת ישראל ונגד אמריקה", אמר אלון לגולשים.

 

הוא הוסיף: "אינני מבין מדוע זה מוזר שנוצרים המאמינים בתנ"ך ואוהבים ומסייעים למדינת ישראל ואינם מזניחים אותנו גם בימי טרור קשים ומגיעים כקבוצות תיירים, מדוע שלא לשתף איתם פעולה ולא לעודד את התיירות?רק צרות מוחין של שמאלן לא חכם, יכולה להוביל לחרם הקנאי הזה נגד הידידים של מדינת ישראל".

 

אלון הבהיר, לבקשת הגולשים, כי כל הארגונים הנוצרים המגיעים לישראל אינם עוסקים בפעילות מיסיונרית ויודעים כי ישראל תפסיק את שיתוף הפעולה עמם אם יעשו זאת.

 

לדברי אלון, בשנת 2003, הגיעו לישראל יותר ממיליון תיירים מארצות הברית, מאירופה ומארצות אחרות.

 

אלון התחמק משאלות על נושאים מדיניים וכשנשאל על התכנית המדינית שהציג בעבר אמר כי כעת הוא מנסה לגבש תכנית מוסכמת לכל גורמי הימין.

 

בתשובה לשאלת אחד הגולשים על עידוד התיירות בשטחים אמר אלון כי הוא מעודד תיירות בכל הארץ. "רבים מהתיירים שלא נטשו אותנו בשנת הטרור האחרונה, הם יהודים ונוצרים שבאים על בסיס סולידריות ואמונה חזקה. הם מתעניינים מאוד גם במערת המכפלה וגם באריאל. אני כמובן מעודד כל אתר המושך תיירים".

 

אלון הוסיף כי "הטרור כמעט חיסל את התיירות. חיסול תשתיות הטרור יפתור את הבעיה, שלום שקרי כמו אוסלו רק יצר אותה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים