שתף קטע נבחר

"החקירה בפרשת סיריל קרן תימשך עוד חודשים"

כך עולה מדיון שקיים היועץ המשפטי לממשלה בשיתוף גורמי המשטרה והפרקליטות. בפגישה נאמר כי "הפרשה רחוקה מסיום". בית המשפט העליון קיבל הערב את בקשתו של גלעד שרון לעכב בשבוע את מסירת המסמכים

החקירה המשטרתית בפרשת סיריל קרן, שבה מעורבים ראש הממשלה ובניו, תימשך עוד חודשים אחדים לפחות, כך עולה מדיון בנושא שקיים שהיום (ה') היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז.

 

גורמי המשטרה והפרקליטות עידכנו את מזוז בהליך חקירת הנושא ובטיפול בפרשה. בפגישה נאמר כי "הפרשה רחוקה מסיום".

 

יצוין כי בתחילת השבוע אמר ראש אגף החקירות במשטרה, ניצב משה מזרחי, כי "ישנה חקירה אחת שהסתיימה (פרשת האי היווני), וחקירה אחרת שצריכה להסתיים במהרה (פרשת סיריל קרן), אני מקווה שעוד בתקופתו של המפכ"ל הנוכחי".

 

בפרשת סיריל קרן עלה החשד כי המיליונר הדרום-אפריקני העביר 1.5 מיליון דולר לחשבונו של גלעד שרון, כדי לכסות תרומה לא חוקית שקיבל אריאל שרון בפריימריס של הליכוד ב-2001. שרון חשוד שרימה את המשטרה ואת מבקר המדינה והעלים מהם את העברת הכסף.

 

השבוע פורסמו פרטים חדשים אודות חקירת הפרשה, לפיהם חקירת מסלול הכסף הביאה את חוקרי המשטרה עד לאיים הקאריביים.

 

בתוך כך, הערב קיבל בית המשפט העליון את בקשתו של גלעד שרון לעכב את ביצוע החלטת בית המשפט המחוזי בתל אביב לפיה הוא יידרש למסור למשטרה את כל המסמכים והקלטות שברשותו בפרשות סיריל קרן ו"האי היווני". העליון החליט לעכב בשבוע את מסירת החומר.  

 

עורך דינו של גלעד שרון, מיכה פטמן, טען בבקשה שהגיש הערב כי החלטת בית המשפט המחוזי סותרת החלטה של בית המשפט העליון בנושא.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רויטרס
שרון. "עוד חודשים"
צילום: רויטרס
דיון אצל היועץ מזוז
מומלצים