שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  דברים שלא כדאי לעשות

  מקרה חמור באפגניסטן, הקאות בסינגפור ודרך ממש לא טובה לנסות לבצע עסקת סמים

  מקרה חמור

   

  חייל אפגני שוחרר בלי הגשת כתב אישום, לאחר שנתפס כשהוא מקיים יחסי מין עם חמור. החייל נעצר למספר ימים, לאחר שנער צעיר ראה אותו עם החמור בבית נטוש בפאתיה הדרומיים של העיר גרדז בקאבול.

   

  "האיש התעקש שלא היתה לא שום אפשרות אחרת מלבד החמור", מסר שוטר מקומי לרויטרס. "הכל בגלל שהוא לא יכול היה לשלם עבור החתונה שלו".

   

  בחלקים גדולים באפגניסטן גבר חייב לשלם לפחות שלושת אלפים דולר למשפחת כלתו המיועדת, דבר שהופך את החתונה לעניין מסובך למדי, בעיקר באזורים שבהם ההכנסה השנתית היא רק כמה מאות דולרים.

   

  החייל הזה יכול לראות את עצמו כבר מזל. תחת החוקים הנוקשים של ממשל הטאליבן, שהופל ב-2001 - סקס מחוץ לנישואין או עם בעלי חיים היה מוביל לעונש מוות בסקילה באבנים.

   

  זוכה מי שמקיא אחרון

   

  36 זוגות התחילו השבוע תחרות הופכת-קיבה בסינגפור. המטרה: להעביר שבוע בתוך אחד מקרונות הרכבלים שתלויים מעל העיר. הפרס לזוכים - 30 אלף דולר.

   

  ביום השני לתחרות פרשו 10 זוגות,  חלקם אחרי שהקיאו את נשמתם, דבר שאסור על פי כללי התחרות.  זוג נוסף פרש, לאחר שאחד מבני הזוג לקה בשילשול. כל קרון מכיל שני זוגות. "היה לנו זוג אחד שהקיא באחד הבקרים בכל הקרון, אפילו על הזוג השני", מספרת ג'אסמין אי, דוברת חברת הרכבלים הסינגפורית.

   

  הרכבלים נעים במהלך התחרות בין סינגפור והאי השכן סנטוסה. כל זוג חייב להשאר בתוך הקרון, כשלרשותו עומדים דרגשי הישיבה ומערכת אינטרקום בסיסית. מדי יום יכולים הזוגות לצאת מן הקרונות באחת התחנות ולחלץ את אבריהם במשך 10  דקות בלבד. אסור להם לאכול יותר משלוש ארוחות ביום וכשלושה ליטר מים עומדים לרשותם. מעבר לזאת, עליהם לבצע מדי יום מספר משימות, שאי ביצוען עלול להביא לפסילתם.

    

  המארגנים מנסים לגרות את המשתתפים בדברי מתיקה, כדי לגרום להם להפר את כללי הארוחות או מפתיעים אותם מדי פעם בדרישות, כמו לקפוץ על רגל אחת בזמן ההפסקות.

   

  הזוגות, שמגיעים מרחבי מזרח אסיה, מרוויחים או מפסידים נקודות בכל משימה. הצוות שיגיע ליום השביעי עם הכי הרבה נקודות יזכה בתחרות.

   

  עיסקאות סמים - לא עם קצין המבחן שלך

   

  פטרישיה מישל, מהעיירה דורנט באוקלהומה, נעצרה בחשד להפצה לא חוקית של חומרים אסורים. איך המשטרה הגיעה אליה? די בקלות: מישל התקשרה בטעות לקצין המבחן שלה, דאג קנאנט, וניסתה לסדר איתו את עיסקת הסמים.

   

  "שיחקתי איתה קצת", מספר קצין המבחן, "היא חשבה שהיא מדברת עם הסוחר הסמים שלה. היא אמרה שאין לה כסף כרגע וביקשה להחליף סוג של סם אחד שברשותה בסוג של סם אחר".

   

  קצין המבחן שלח אליה סוכן סמוי, שהתחזה לסוחר סמים. היא מסרה לו שני כדורים של סמים אסורים ובמקום לקבל סמים בתמורה, היא זכתה באירוח באחד מתאי המעצר של המשטרה המקוומית.

   

  מישל שוחררה בינתיים, אבל מצפים לה בין שנתיים למאסר עולם, אם תורשע. כשתשוחרר, ייתכן שקנאנט יהיה שוב קצין המבחן שלה.

    

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: איי פי
  לא נעים (לחמור שבתמונה אין קשר למקרה)
  צילום: איי פי
  שבוע באוויר הסינגפורי
  מומלצים