שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  דנטה לופז: "חיפה עשתה לי תרגיל; אתבע אותם"
  החלוץ שעזב לאחרונה את קרית אליעזר ומשחק בקורדובה שבספרד, טוען כי הירוקים חייבים לו כסף: "הם עשו לי תרגיל ושמו לי מלכודת. אני לא רוצה לחזור לשם". מכבי חיפה: "אין אמת בפרסומים"

  בחודש ינואר האחרון עזב החלוץ הפרגוואי דנטה לופז את מכבי חיפה בטריקת דלת ועבר לשחק בקורדובה מהליגה השניה בספרד, לאחר שרוני לוי החליט לוותר עליו. מסתבר, שגם לאחר שהצדדים נפרדו לא נמוגו המשקעים והכעסים, שכעת גולשים לצד הפיננסי. בראיון לעיתון הספרדי 'אל דיה דה קורדובה' טען לופז שחיפה חייבת לו כסף.

   

  לדברי לופז, על פי ההסכם היתה מכבי חיפה אמורה להתחלק בתשלום משכורתו עם קורדובה. אבל מאז שעזב את ישראל, קיבל השחקן רק את התשלומים מהקבוצה הספרדית, כפי שסוכם מראש, אך לעומת זאת לא הגיע לידיו אף צ'ק מהירוקים. לופז טען שיש בידיו העתק של החוזה הכתוב באנגלית, ומאשים את מכבי חיפה: "הם עשו לי תרגיל ושמו לי מלכודת כדי שאעזוב והם לא יצטרכו לשלם לי".


  דנטה לופז לופס מכבי חיפה
  לופז. לא רוצה לחזור לשם (צילום:  יוסי רוט)

   

  מנהל קורדובה, אנריקה אוריזאולה, מסר: "אנחנו מתרגמים לדנטה את המסמך ונשתדל להושיט לו יד. זה לא רק בשבילו, אלא גם בגלל שאנחנו ניהלנו את
  השיחות עם מכבי חיפה וסיכמנו איתם על תשלומים להם ותשלומים לשחקן. אף שחקן לא יעזוב קבוצה לטובת קבוצה אחרת תמורת עשירית מהמשכורת שקיבל קודם".

   

  אוראיזולה הוסיף: "נעזור לדנטה כי יש פה מצב לא רגיל. דנטה צריך לחזור לישראל ב-30 ביוני למרות שיש לנו אופציה לגביו. 50 אחוז מהזכויות על כרטיס השחקן שלו שייכות למכבי חיפה ולסוכנים שלו. קיימת אפשרות שהוא יישאר אצלנו, אבל הוא צריך לפתור את בעיית החוזה שלו בחיפה".

   

  לופז מאיים בפנייה לפיפ"א על מנת שתדון בעניינו: "אעביר את העניין לפיפ"א, כי אם לא הגענו להסכם ידידותי אז צריך ללכת בדרך זו. לא ציפיתי לדבר כזה ממכבי חיפה, למרות שנראה שהם תיכננו את זה הרבה זמן. אם אחזור לשם, אתבע אותם על כל מה שהם חייבים לי ועל הפרת החוזה, אבל אני לא רוצה לחזור לשם".

   

  דובר מכבי חיפה, עופר הראל, מסר בתגובה: "אין אמת בפרסומים. כל נושא דנטה לופז נידון בין המועדון לסוכניו של השחקן".

   

  בהכנת הידיעה השתתף גור מוטולה
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ראובן שוורץ
  דנטה לופז. עשו לו מלכודת
  צילום: ראובן שוורץ
  צילום: יוסי רוט
  "לא הגענו להסכם ידידותי"
  צילום: יוסי רוט
  מומלצים