שתף קטע נבחר

פרס סייר בבתי-קפה, מלוויו חילקו כרזות נגד שחיתות

הסועדים בהרצליה פיתוח הופתעו לגלות את יו"ר העבודה נכנס ולוחץ את ידיהם. פורום ההיי-טק החדש של המפלגה ניצל את הסיור להטיף נגד השחיתות - וכל זאת במקביל לפרסומים על מגעים מאחורי הקלעים בין פרס לשרון

מערכת הבחירות אולי רחוקה, אבל שמעון פרס לא מוותר על מגע עם הציבור: היום (ג') יצא יו"ר העבודה לסיבוב לחיצות ידיים במסעדות ובתי-קפה בהרצליה פיתוח.   

 

פרס השתתף באירוע של פורום חדש במפלגת העבודה, "פורום א"י-טק", המונה כ-400 אנשים העוסקים בטכנולוגיה העלית.

 

נציגי הפורום שכנעו את פרס להצטרף אליהם לסיור, כדי לסייע בגיוס מתפקדים חדשים, דווקא  מקרב מי שרגיל להיות ספון רוב שעות היום מאחורי צג המחשב.

 

פרס סיפק את הסחורה, לחץ ידיים ואפילו נתן חסות לחלוקת עלונים, עם הכיתוב: "להתנתק מהשחיתות ולהתנתק מהשטחים". הפורום היה מרוצה, עם 60 חתימות חדשות.

 

המלצרים באחת המסעדות סיפרו כי נערכו מראש לביקור, אולם לא שיערו בנפשם שאל פרס תתלווה פמלייה כה גדולה. לא נותר להם אלא להצטער על כך שפרס ואנשיו לא ישבו לאחד השולחנות, אלא הסתפקו בלחיצות היד - והמשיכו הלאה, ליעד הבא.

 

בימים אלה שב ועולה שמו של יו"ר העבודה כמועמד לשוב אל תפקיד שר החוץ בממשלת שרון, אם תוקם בסופו של דבר ממשלת אחדות לאומית.

 

בעבודה מבהירים שוב ושוב כי לא יחברו לראש הממשלה עד שתוסר מעליו עננת החשד לקבלת שוחד. ואולם, בעת האחרונה נמנע פרס מלתקוף חזיתית את ראש הממשלה, ואפילו תמך בהתנקשות בחייו של מנהיג החמאס רנטיסי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"להתנתק לא רק מעזה". כרזה במסעדה
צילום: מאיר פרטוש
לחץ ידיים לסועדים. פרס
צילום: מאיר פרטוש
מומלצים