שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  גם זאת דרך ללכת

  האפר של האלוף האירי בירי צלחות חרס מתפזר לחלל האוויר של מטווחים ברחבי העולם והמובטל מברלין שניסה לעצור את הצחוק של שכנתו

  טוני מולן, אלוף אירלנד בירי צלחות חרס, מת בגיל 63, לאחר מחלה שנמשכה שנה. לפני שמת הוא ביקש מחבריו לפזר את האפר שלו במטווחים שונים ברחבי העולם.

   

  "טוני אמר שהוא רוצה ללכת בפיצוץ, ושהחבר'ה יכולים לעזור לו", סיפר ווילי הוג'ס, חברו הטוב של מולן והפרטנר שלו לירי במשך 20 שנה. "לקחתי 50 תרמילים, הכנסתי את האפר שלו לתוכם וסגרתי אותם. ומאז, לכל מטוח שאני הולך אני משחרר כדור אחד מאלה. טוני היה עושה אותו דבר בשבילי".

   

  מולן ייצג את אירלנד פעמים בתחרויות עולמיות שהתקיימו בניו זילנד ואוסטרליה. הוג'ס הוסיף שחלק מהאפר שבכדורים יישלח אל תוך צלחות חרס מאוחר השנה, בטקס זיכרון שיערכו לו בני המשפחה והחברים.

   

  *****

   

  ברנרד פ., מובטלך עם המון שעות תסכול, תבע את שכנתו, ברברה מ. בת ה-47, בעוון צחוק רם מדי. בדיון טען ברנרד, כי השכנה מנעה ממנו שינה, לאחר שצחקה בקול רם במשך 4 שעות רצוף בערב בו אירחה 8 חברים בביתה.

   

  השופט פסל את התלונה על הפרת הסדר הציבורי, ואמר שהשכנה לא עברה על תקנות הרעש. "צחוק הוא חלק מהחיים. אנחנו לא נמנע אותו" , הוא הסביר לשכן הכועס.

   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים