שתף קטע נבחר

מי מזייף את חתימות הח"כים?

ח"כ איתן כבל (עבודה) שיגר מכתב לקצין הכנסת: "אלמונים זייפו את חתימתי ובעקבות זאת קיבלתי התרעות על אי תשלום חוב לחברת הביטוח" . חוקרי משטרה צפויים להגיע בשבוע הבא למשכן הכנסת כדי לחקור את הפרשה

חשד לזיופים של חתימות חברי כנסת: ל-ynet נודע היום (ג') כי המשטרה תגיע בשבוע הבא למשכן הכנסת על מנת לחקור את הפרשה.

 

הפרשה החלה כאשר ח"כ איתן כבל (העבודה) קיבל התרעות על אי תשלום חוב לחברת הביטוח. במכתבים שנשלחו ללשכתו של ח"כ כבל נאמר כי "אי תשלום הפרמיה במועד מהווה הלנת שכר, ואנו מצווים לנקוט בצעדים לרבות תביעה לתשלום פיצוי הלנת שכר".

 

ח"כ איתן כבל בדק ומצא כי עוזרותיו הפרלמנטריות כלל אינן מבוטחות בביטוח מנהלים אצל חברת הביטוח, בשמה נשלחו המכתבים. והוא טוען: "חתימתי וחתימת העוזרת הפרלמנטרית שלי זויפו".

 

בתגובה הוא שיגר מכתב דחוף לקצין הכנסת, בו כתב: "לאחרונה נודע לי כי קיים תיק ביטוח מנהלים על שם עוזרתי הפרלמנטרית, והתחייבות שלי להעברת כספים לחשבון הביטוח.

 

"בירור מול חברת הביטוח העלה כי מדובר בתיק ביטוח-מנהלים וכי קיימים מסמכים חתומים לכאורה על ידינו. לא היו דברים מעולם. מעולם לא חתמנו על אי אילו טפסים".

 

מלשכתו של ח"כ איתן כבל נמסר כי חוקרי משטרה צפויים להגיע בשבוע הבא למשכן הכנסת כדי לחקור את הפרשה. יצויין כי עוזרים פרלמנטרים רבים התלוננו לאחרונה על אופן ההתנהלות של סוכן ביטוח שמסתובב בכנסת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום אתר הכנסת
ח"כ כבל. מזייפים חתימות
צילום אתר הכנסת
המסמך שזויף
מומלצים