שתף קטע נבחר

גלעד שרון נתן ייפוי כוח לחיפוש מסמכים באוסטריה

שרון הבן המשיך לטעון כי המסמכים אינם בידיו. לאחר מתן ייפוי הכוח אמרה התביעה כי זה לא מתפקידה לפנות לכל הבנקים באוסטריה כדי לחפש אחר המסמכים

דיון בעניין המסמכים שדורשת המשטרה מגלעד שרון, בנו של ראש הממשלה, התקיים הבוקר (ה') בבית משפט השלום בתל אביב. במהלך הדיון בפרשת סיריל קרן, הציג פרקליטו של שרון, עו"ד דוד ליבאי, ייפוי כוח שנתן למשטרה, לפנות לכל הבנקים באוסטריה כדי שיציגו בפניהם את המסמכים שהם מחפשים.

 

עו"ד ליבאי טען כי שרון עמד בצו שניתן על ידי בית המשפט העליון, שהורה לו למסור את כל המסמכים שברשותו. עו"ד ליבאי הוסיף כי העובדה שהמשטרה לא ערכה חיפוש בביתו של גלעד שרון, אינה לא אשמתו וכי הסניגוריה לא התנגדה לחיפוש, אולם המשטרה, מטעמים שלה, לא ערכה חיפוש.

 

מנגד טענה התביעה כי לא ייתכן שמסמכים כמו מסמכי בנק ומסמכים המעידים על העברת כספים לחשבונות בנק, לא יהיו ברשותו של שרון, במיוחד מסמכים המעידים על תקבול של כשלושה מיליון דולר מסיריל קרן.

 

בסיום הדיון סיכם התובע, עו"ד גל לברטוב: "לא אנחנו אמורים להביא את המסמכים מהבנקים באוסטריה. הוא הציג בפנינו ייפוי כוח לפנות לכל הבנקים באוסטריה, לא אנחנו אמורים לעשות זאת".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי כהן
לא מתנגדים לחיפוש. שרון
צילום: אבי כהן
מומלצים