שתף קטע נבחר

יו"ר ש"ס אלי ישי מותקף ולא נשאר חייב

בליכוד מאשימים את פעילי ש"ס בתליית כרזות המשמיצות את ראשי הליכוד, כתגובה להפגנות של הליכוד מול ביתו של ישי, אחרי החלטתו לתת רשת ביטחון לברק . גם פעילי דרעי מאשימים את ישי בהפקרת מנהיגם

חבר הכנסת ויו"ר ש"ס, אלי ישי, מצא עצמו בשבועות האחרונים מותקף כמעט מכל עבר. טענות קשות נשמעו כלפיו מכיוון הימין בכלל והליכוד בפרט. ישי ופעיליו לא ממתינים ומחזירים מלחמה.

בחזית הליכוד

מחריף המאבק בין הליכוד לש"ס על רקע רשת הביטחון שהעניקה ש"ס לראש הממשלה אהוד ברק. הליכוד נערך להפגנות מול ביתו של ישי. מנגד הופיעו ברחובות ירושלים שלטי חוצות, שבהם מושמצים ראשי הליכוד.
בכרזות מופיעה תמונה של הרוגי הפיגועים האחרונים עם הכיתוב: "הם מתים על קידוש השם", ולצדה תמונותיהם של חברי הכנסת של הליכוד, אריאל שרון, רובי ריבלין ומאיר שטרית, עם הכיתוב "והם מתים על כיסאות".
אנשי ליכוד בירושלים טענו כי את הכרזות הפיצו מקורבי יו"ר תנועת ש"ס, אלי ישי, בתגובה להתקפות הימין על ש"ס, ובעיקר בתגובה להפגנות הימין מול ביתו של ישי.
בשבועיים האחרונים מתקיימות הפגנות ימין קטנות ליד ביתו של אלי ישי בהר נוף.
ישי מחה כנגד ההפגנות, שכללו הדלקת נרות נשמה בסמוך לדלת ביתו, וטען כי המפגינים דפקו על דלת ביתו, דבר שפגע קשות בחמשת ילדיו, ש"חשבו כי מדובר במחבלים".
מלחמת הכרזות החלה כשאנשי ימין תלו כרזות שבהן נכתב: "להשכרה 17 חברי כנסת, פרטים אלי ישי", עם מספר הטלפון בביתו של ישי.
לאחרונה היו חילופי דברים קשים בין חברים משתי הסיעות, שהגיעו לשיאם בהתנצחות בשבוע שעבר בכנסת בין ח"כ רובי ריבלין לח"כ שלמה בניזרי, שבה כינה בניזרי את ריבלין בשם "חטיאר".

בחזית ש"ס

גם נאמני אריה דרעי משתתפים במלחמת הקירות. בשבוע שעבר כיסו את קירות ירושלים במודעות רחוב שבהן נכתב: "אלי ישי, הפקרת את דרעי, אל תפקיר את יהודי גילה ויש"ע" וכן "אלי ישי סופר את השקלים, אריה דרעי סופר את הימים".
ריכוז ההדבקות בשכונות החרדיות ותוכנן המילולי, מעיד כי עיקר המאמצים מושקע במאבק בתוך ש"ס, המכוון לדעת הקהל בציבור החרדי, ופחות לשם ניגוח הליכוד.
רפי בר חן, מראשי החטיבה הדתית בליכוד וממארגני ההפגנות סמוך לביתו של אלי ישי, התייחס להצבעה על הקדמת הבחירות והזהיר את ישי: "אם ביום שלישי הוא יזייף בהצבעה בעניין הקדמת הבחירות, אז אלי ישי והילדים שלו לא יישנו, כשם שמאות אלפי ילדים בארץ לא ישנים בגלל רשת הביטחון שנתן לברק".
דובר ש"ס, איציק סודרי, אמר בעניין מודעות הרחוב: "אין לנו שום קשר לסכסוכים הפנימיים בליכוד".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום` גלי תיבון
הכרזה בירושלים- על נפגעי הפיגוע בחדרה :"הם מתים על קידוש השם"
צילום` גלי תיבון
צילום` גלי תיבון
והמשך הכרזה - על מנהיגי הליכוד :"והם מתים על כיסאות"
צילום` גלי תיבון
מומלצים