שתף קטע נבחר

ח"כ איתן: "אורנה בנאי מייצגת את השמאל הסהרורי"

בדיון בכנסת יצא ח"כ איתן נגד דבריה של השחקנית בהפגנת השמאל במוצאי שבת וקרא למפד"ל להישאר בממשלה. אורנה בנאי בתגובה: "דיברתי בצורה מאוד שפויה ולא שמלאנית. רבים חשים שפוליטיקאים רבים וביניהם גם ח"כ איתן מפקירים את הילד שלי"

מתקפה בכנסת על כוכבת הטלוויזיה: ח"כ מיכאל איתן מהליכוד יצא הערב (יום ב') בחריפות נגד השחקנית אורנה בנאי, מעל בימת מליאת הכנסת. איתן התייחס להשתתפותה בהפגנת השמאל במוצאי שבת ואמר: "אורנה בנאי מייצגת השמאל הסהרורי".

 

איתן קרא לשרי המפד"ל להישאר בממשלה: "יש לנו מספיק היסטריה משמאל. לצאת לצאת לצאת לצאת. אתם צריכים להיות הגורם שיישב ליד שולחן הממשלה וישקול באחריות כל סיטואציה שתהיה".

 

לדברי ח"כ איתן, "פרס בירך את אורנה בנאי שאומרת לצאת לצאת לצאת לצאת. 'מטה הרוב' זה לא שלום עכשיו. מטה הרוב זה לא בכיכר ציון הפעם, ולא בכיכר רבין לפני שבוע או שבועיים. מטה הרוב זה המטה שהוביל את הליכוד לקבל ניצחונות בקלפי פעמיים, פעם אחר פעם. השאלה אם הרוב הזה רוצה להמתין וללכת בדרך שבה הוכיח את עצמו, להוביל לביטחון לשלום, או שהרוב רוצה לאבד את דרכו ולבצע איזהשהו מהלך של התאבדות פוליטית".

 

אורנה בנאי אמרה ל-ynet בתגובה: "אני חושבת שבשבת דיברתי בצורה מאוד שפויה ולא שמאלנית. דיברתי בתור מישהי שרוצה שיהיו פה חיים נורמליים, מישהי שאכפת לה באמת ממה שקורה כאן ולא פוליטיקאי, שבאמת אין לי מושג מה מעניין אותו, אבל בטח לא מעניין אותו שלילד שלי יהיו פה חיים נורמליים. אני , ולדעתי גם רבים אחרים, חשים שפוליטיקאים רבים וביניהם גם הוא מפקירים הילד שלי. ויותר מזה אני אפילו מתביישת בשביל ח"כ איתן".

 

בנאי נאמה בהפגנה מול ביתו של ראש הממשלה, אריאל שרון, במוצאי שבת ואמרה: "אנחנו משלמים כל יום במחיר כבד ובפשעי מלחמה. ביציאה מעזה אנחנו לא נותנים פרס לטרור אלא חיים נורמליים לילדים שלנו. לרוב יש תפקיד, לדרוש שרצונו ייעשה והדרישה של הרוב היא לצאת מעזה. אסור לחכות שזה יקרה מעצמו, חובתנו לקרוא באופן ברור - לצאת, לצאת, לצאת".

 

בהפגנה אמר הסופר סמי מיכאל: "עזה, יותר ממיליון ומאתיים אלף פיות. רק צפרדע משוגעת תתפתה לבלוע את הפרה המשוגעת הזאת. הפתרון הוא משא ומתן עם עזה עצמה כדי לצאת משם. אוי ואבוי לארץ שנבנית על הריסותיה של השכנים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אתר הכנסת
ח"כ איתן. את מי
צילום: אתר הכנסת
צילום: ג'רמי פלדמן
אורנה בנאי. דיברתי בצורה שפויה
צילום: ג'רמי פלדמן
מומלצים