שתף קטע נבחר

ח"כ בניזרי נחקר שוב ביחידה הארצית לחקירות הונאה

בניזרי חשוד שבעת שהיה שר העבודה והרווחה, סיפק לידידו, בעל חברת כוח אדם, מידע על מכסות של עובדים זרים וקיבל בתמורה טובות הנאה

חבר הכנסת שלמה בניזרי מש"ס נחקר היום (ה') במשרדי היחידה הארצית לחקירות הונאה של המשטרה בבת ים. בניזרי נחקר בחשד כי בעת שהיה שר העבודה והרווחה, סיפק לידידו, משה סלע, בעל חברת כוח אדם לעובדים זרים, מידע על מכסות העובדים, ובתמורה לכך קיבל טובות הנאה.

 

בצאתו מהחקירה אמר בניזרי: "החקירה היא מגמתית ומיותרת, ואשר בה הוכפש שמי הטוב במשך שנה וחצי. היום הגיע הסיוט לסיומו. אני מאמין בצדקת דרכי וחפותי תצא לאור במוקדם או במאוחר".

 

החשוד השני בפלילים מחצר הרב אלבז

 

בעצרת תפילה מיוחדת שקיימו לפני כחודשיים וחצי פעילים בש"ס ליד ביתו, אמר ח"כ בניזרי: "סימנו אותי בגלל דתי ואמונתי. לגלעד שרון לא היו מעזים לעשות דבר כזה". 

 

החקירה בפרשה החלה לפני כשנתיים וחצי. ראש לשכתו באותה תקופה, מיכל מלכה, נעצרה אף היא בחשד למעורבות בפרשה וגם אביה, הרב ראובן אלבז, נחקר בחשד לתיווך לשוחד.

 

ח"כ בניזרי הוא החשוד השני בפלילים היוצא מחצרו של הרב אלבז. מיד לאחר הצטרפותו לש"ס, הקים הרב אלבז רשת תלמודי תורה נפרדת שהיוותה תחרות לרשת החינוך הממוסדת של ש"ס.

 

ח"כ לשעבר עופר חוגי, שהסתבך מאוחר יותר בפלילים, עמד בראש הרשת מטעמו של הרב אלבז. הרשת התמוטטה בגלל ניהול כושל ואי סדרים ואוחדה עם רשת הלימוד של ש"ס.

 

בהכנת הידיעה השתתף אילן מרסיאנו
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דן בלילטי
נחקר. בניזרי
צילום: דן בלילטי
צילום: אבי כהן
הרב אלבז. ארכיון
צילום: אבי כהן
צילום: אבי כהן
מיכל מלכה. ארכיון
צילום: אבי כהן
מומלצים