שתף קטע נבחר

האגף הימני במרכז הליכוד נגד ראש הממשלה

פעילים בולטים במרכז המפלגה דנו בהתנגדות לתוכנית ההתנתקות של ראש הממשלה ולמגעים על ממשלת אחדות, והסכימו להתאמץ כדי לאסוף 61 חתימות של ח"כים על מנת להדיח את שרון

האגף הימני במרכז הליכוד הכריז מלחמה על ראש הממשלה, אריאל שרון. פעילים בולטים במרכז המפלגה נפגשו היום (ה') בבית מלון בתל-אביב, כדי לדון בהתנגדות לתוכנית ההתנתקות ולמגעים להקמת ממשלת אחדות עם העבודה.

 

בפגישה סוכם, כי הפעילים יעשו מאמצים על-מנת להחתים 61 חברי כנסת, במטרה להביא להחלפת מנהיגות הליכוד והדחת אריאל שרון מתפקידו.

 

כמו כן הוחלט לאחד את השורות בקרב הפעילים באגף הימני בליכוד, על-מנת לפעול נגד מה שכינו "שלטונו של עמרי שרון במוסדות התנועה", וכן כדי להביא לחידוש הפעילות של מוסדות אלה.

 

"להחליף מנהיגות"

 

אלי קורנפלד, אחד מראשי החוגים הימניים בליכוד, ומי שהיה מזוהה בעבר עם שר האוצר, בנימין נתניהו, אמר: "לא ניתן לחבורה עסקנית, כזו או אחרת, לקבוע את עתיד המדינה.

 

אנחנו נעשה מאמצים להחליף את המנהיגות הקיימת בליכוד למנהיגות שמייצגת בצורה נכונה את דרכה האידיאולוגית של התנועה. לא יעלה על הדעת שבזמן שעוד לא התקבלה החלטת ממשלה, כבר מדברים על פינוי מתיישבים ועל פיצויים".

 

עוד אמר קורנפלד, כי בימים הקרובים יפעילו הוא וחבריו לחצים על חברי הכנסת ושרי הליכוד על מנת לכנס את מרכז המפלגה כדי לדון בסוגיות שעל הפרק.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורי פורת
להדיח את ההנהגה. מרכז הליכוד (ארכיון)
צילום: אורי פורת
צילום: אתר הכנסת
עמרי שרון. ארכיון
צילום: אתר הכנסת
צילום: תומריקו
המאבק נגד ההתנתקות. ארכיון
צילום: תומריקו
מומלצים