שתף קטע נבחר

רציתי לייבש את האוטו

שימו לב לתירוץ של נהג ניו זילנדי, אולי תוכלו להשתמש בו בארץ. מיפאן מגיע מכתב התנצלות מיוחד במינו. אירועים מוזרים מרחבי הגלובוס

מכתב התנצלות בדם 

 

נער יפאני שנתפס ישן בכיתה הוכרח על ידי המורה שלו לכתוב מכתב ההתנצלות בדם . מאוחר יותר ניגש המורה אל מנהל בית הספר והתוודה על מעשיו.

 

המורה סיפר, כי הוא לקח את התלמיד לחדר המורים, מסר לו לו סכין חיתוך ונייר כתיבה והורה לו לחתוך את עצמו ולכתוב את ההתנצלות בדם. כשהתלמיד חתך את עצמו והתחיל לכתוב את המכתב המורה עזב את חדר המורים. אף אחד מהמורים האחרים שהיו בחדר באותו זמן לא שם לב למתרחש, סיפר מנהל בית הספר. המנהל הוסיף, כי התלמיד כבר חזר ללימודים ולא הוא ולא הוריו ביקשו להחליף מורה.

 

אם חשבתם שהמורה הושעה, פוטר או נזרק לכלא - טעיתם. מנהל בית הספר סיפר כי הוא יחזור ללמד בעוד מספר ימים.

 

דם על הכביש המהיר

 

כביש בינעירוני בגרמניה הוצף ב-34 אלף ליטר של דם חזירים, שהיה מיועד להגיע להמבורג, לאחר תאונה בין מיכלית הולנדית למשאית. שביל הדם נמתח לאורך 20 קילומטר. גשם כבד מנע אפשרות לניקוי הכביש.

  

תירוץ כזה עוד לא שמעתם

 

אין ספק שרוג'ר דניאל מניו זילנד ראוי לקבל את פרס התירוץ המיוחד. הנ"ל נתפס נוהג במהירות 120 קמ"ש, באזור בו המהירות המותרת היא רק  50 קמ"ש.

 

"המכונית שלי היתה רטובה והגב שלי כואב", הוא הסביר לשוטרים, "לא יכולתי לייבש אותה עם מטלית, אז חשבתי לנסוע מהר ושהרוח תייבש את המכונית".

 

השוטרים סירבו להתרשם מכאבי הגב של דניאל. הוא נקנס ב-191 דולר ורשיונו נשלל לחצי שנה.  

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רויטרס
בדרך לייבוש המושלם
רויטרס
צילום: אורן אגמון
לא הגיע לכלא
צילום: אורן אגמון
מומלצים