שתף קטע נבחר

חשד: אנס אישה שהכיר בצ'ט

אליהו סלומון, בן 36 מראשון לציון, נעצר בחשד לאונס צעירה בת 26 שאותה הכיר בצ'ט. המתלוננת: "הוא הכניס אותי בכוח לשירותי הגברים". החשוד: "זו היתה הפנטזיה שלה"

משטרת מרחב ירקון עצרה בסוף השבוע את אליהו סלומון, בן 36, שחשוד כי אנס צעירה בת 26 בשירותים של כלבו שלום בתל אביב.

 

סלומון, המתגורר בראשון לציון, פגש את הצעירה מכפר סבא בצ'ט באינטרנט, במסגרתו ניהלו כמה שיחות. השניים אף נפגשו קודם למקרה האונס. הצעירה, שהתלוננה על האונס, סיפרה לחוקרים שהחשוד הטריד אותה בטלפון ועקב אחריה. לדבריה, הוא הגיע מספר פעמים למקום עבודתה ובאחד המקרים ארב לה ליד מגדל שלום, הכניס אותה בכוח לשירותי הגברים ואנס אותה.

 

סלומון מצידו טען בחקירתו במשטרה, כי "חברתי לצ'אט באינטרנט כתבה שהפנטזיה המינית שלה היא לקיים יחסי מין בשירותים ציבוריים - אז מימשתי לה את הפנטזיה". לדבריו, "נכון, בשירותים היא ביקשה ממני להפסיק, אבל אני הייתי בטוח שזה חלק מהפנטזיה שלה".

 

פרקליטו, עו"ד ניל סיימון, טען כי השניים "נכנסו לשירותי הגברים כדי לממש את הפנטזיה שלה. ברגע שהבין שהמעשה אינו חלק מהפנטזיה, הוא חדל ממעשיו". שופט המעצרים התורן, אליהן בכר, הורה על הארכת מעצרו של סלומון בשלושה ימים נוספים. בינתיים המשטרה תערוך עימותים בחדר החקירות בין הצעירה המתלוננת לבין סלומון בניסיון לברר אם מדובר באונס או מימוש פנטזיות.

 

השתתף בהכנת הידיעה: דודי נסים
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים