שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מהיום: ערוץ קליקה למנויים בלבד

  שירות ההיכרות הטלוויזיוני יעלה 39 שקלים בחודש וינסה לעזור לכם למצוא את המכסה לסיר

  אם אתם בודדים, אם אתם מרגישים שהחתול מתחיל להסתכל עליכם במבט מוזר לאחרונה, אם קצתם בהערות העוקצניות בארוחות המשפחתיות - שימו לב: הטלוויזיה שלכם עומדת לרשותכם. נדבך חדש מצטרף לשירותי ההיכרויות שמונים כרגע את המדורים בעיתון, את אתרי האינטרנט ואת החברות של החברות ("אוי, יש לי מישהי מצוינת להכיר לך! חכמה, חוש הומור, נראית טוב...". אם היא כל כך מוצלחת, אז איך לעזאזל היא רווקה?).

   

  את תפקיד הלנה עמרם הטלוויזיונית ימלא ערוץ "קליקה", שירות ההיכרויות הטלוויזיוני הראשון בישראל, שפותח הערב (ג', 18:00) בשידורים מלאים שייפתחו למנויים בלבד.

   

  הערוץ ישדר בכבלים (ערוץ 38) ובלווין (ערוץ 88) 24 שעות ביממה, ויכלול "וידאו קליקים" קצרים של פנויים ופנויות ותמונות סטילס מלוות בכרטיס ביקור אישי עם פרטי המצטלמים. מנויי הערוץ יוכלו גם לחפש בני זוג באמצעות מנוע חיפוש אינטראקטיבי, על גבי הטלוויזיה. המערכת האינטראקטיבית תאפשר לצופים לא רק לחפש בני זוג על-פי פרופיל מוגדר אישית, אלא גם לשמור בזיכרון הממיר הדיגיטלי את פרטי בני הזוג המועדפים עליהם לצורך שליפה מאוחרת יותר. לוח השידורים יורכב מרצועות שידור קבועות, מדי יום, על-פי חתך של גילאים (מגיל 24 ומעלה). בנוסף, יכלול הלוח טיפים קצרים הרלוונטיים לעולם הפנויים והפנויות, ובהם כללי זהירות והתנהגות, המלצות לדייטים ועוד.

   

  מנוי חודשי ל"קליקה" יעלה 39 שקלים – הערוץ היקר ביותר על הממיר, יש לומר - כשבחבילת השירות נכללים תא קולי אישי ליצירת תקשורת עם בני זוג פוטנציאלים, תיבת דואר אלקטרוני אישית, וכרטיס "קליקארד" שנותן הטבות למנויים במקומות ובשירותים שונים.

   

  בערוץ מדווחים על למעלה מ-1,000 מנויים שנרשמו עוד בתקופת שידורי הניסיון, מתוכם מאות כבר הצטלמו לערוץ. "כל הנרשמים עברו סינון קפדני שהקפיד על אמינות הנתונים שנמסרו ובין היתר עברו ראיון אישי וחתמו על מסמך בו התחייבו על אמיתות פרטיהם", נמסר.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים