שתף קטע נבחר

תושבי נתניה נעצרו בנתב"ג עם 25 אלף כדורי אקסטזי משוויץ

השניים נעצרו בנמל התעופה בן גוריון בעקבות מידע מודיעיני שהגיע למשטרה. כדורי האקסטזי נמצאו במזוודתם. המשטרה מעריכה כי שווי הכדורים - למעלה ממיליון שקלים

שני תושבי נתניה חשודים כי ניסו להבריח לישראל 25 אלף כדורי אקסטזי בשווי של למעלה ממיליון שקלים. דוד מויאל, ספר במקצועו, ויוסי חסן שעבר אצלו, נעצרו לפני למעלה משבוע והם הובאו הבוקר (יום ה') להארכת מעצר שנייה בבית-משפט השלום ברמלה.

 

השניים נעצרו בעקבות מידע שהתקבל באגף המודיעין של מחוז מרכז במשטרה, לפיו שני החשודים רכשו 8.5 ק"ג  אקסטזי בשווייץ ובכוונתם לייבאו לארץ. הסמים נתפסו במזוודתו של מויאל כאשר זה חזר מטיול בשוויץ.

 

זמן רב חיכו ביחידה המרכזית של מחוז מרכז עם המידע שהגיע לידיהם, עד שתפסו את כמויות האקסטזי הגדולות בנתב"ג. על פי המידע, מיואל טס לחו"ל לא רק כדי לטייל. לפני תשעה ימים חזר מויאל משוויץ, כשבאמתחתו 25 אלף כדורי אקסטזי.

 

הכדורים התגלו בדופן כפולה במזוודתו. מויאל, שהיה במעקב טלפוני עוד בהיותו בשוויץ, נעצר בו במקום והודה בהברחת הסמים. אלא שביחידה המרכזית ביקשו לתפוס גם את שותפיו לעסקה. חסן נעצר מאוחר יותר.

 

במשטרה משוכנעים כי השניים הם מתווכחים בעסקה, ויש גורם שלישי שאמור היה לקבל את הסמים ולהפיצם בשוק.

 

היחידה המרכזית של מחוז מרכז הטילה על הפרשה צו איסור פרסום לאחר המעצר של מויאל לפני כשבוע, ועם מעצרו של חסן הוסר הצו. מעצרו של מויאל הוארך בשישה ימים ושל חסן בארבעה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום דודו פריד
כדורי אקסטזי (ארכיון)
צילום דודו פריד
מומלצים