שתף קטע נבחר

הבעל כרת אצבע והניחה על סף הדלת של אשתו

הזוג, תושבי יבנה היו בהליכי גירושים והאשה סיפרה כי הוכתה במשך שנים. אתמול הפר האיש צו הרחקה, הגיע לבית האשה, ואיים לרצוח אותה. כדי להוכיח את רצינות כוונותיו הותיר האיש את אצבעו הכרותה על סף הדלת, ועליה טבעת הנישואים

אפילו במשטרת רחובות, שם נתקלו בלא מעט סיפורי אלימות, נדהמו אתמול השוטרים למול הדרך המקורית שבה בחר תושב יבנה לאיים על אשתו: האיש כרת אחת מאצבעותיו והניח אותה על מפתן ביתה של אשתו. הוא נעצר ויובא היום (א') להארכת מעצר.

 

מעדותה של האשה, שהגישה תלונה במשטרה, עולה כי בשנים האחרונות נפלה קורבן לאלימות מצדו של הבעל. בעלה, כך סיפרה, היה מכה אותה תכופות.

 

לאחרונה החליטה להתגרש ממנו. השניים פתחו בהליכי גירושים והבעל קיבל צו הרחקה. אתמול הפר האיש את הצו והגיע לבית הוריה של האשה ברחובות, שם שהתה. בין השניים התפתח ויכוח חריף. הבעל דרש מהאשה חפצים מרכושם המשותף ומשסירבה איים עליה ברצח.

 

על מנת לאותת לאשתו על רצינות כוונותיו כרת הבעל את אחת מאצבעותיו - האצבע עליה ענד את טבעת הנישואים - והותיר אותה על מפתן הדלת בבית הוריה. לאחר מכן נסע לבית החולים קפלן כדי לקבל טיפול רפואי.

 

במשטרת רחובות, שם התקבלה תלונתה של האשה, מיהרו לפעול כנגד הבעל. השוטרים נסעו לבית החולים קפלן ועצרו את האיש.

 

מפקד משטרת רחובות, סגן-ניצב אלון לבבי, סיפר היום ל-ynet: "מיד כאשר קיבלנו את התלונה, הבנו כי מדובר באירוע חמור ובאיום רציני מצדו של הבעל. עשינו הערכת מצב על מנת לאתר אותו והוא אכן אותר בבית החולים".

 

לבבי הוסיף כי "צוות של שוטרים הגיע לבית החולים והודיע לו כי הוא עצור. לנוכח העובדה כי האיש נזקק לטיפול רפואי בידו, הותרנו עליו שמירה במהלך הלילה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: סבסטיאן שיינר
הטבעת נפלה (אילוסטרציה)
צילום: סבסטיאן שיינר
מומלצים