שתף קטע נבחר

אורן זריף: כוחותי העל-טבעיים הביאו לסיום השביתה

לפני כשנתיים פנה אחד מפעילי מפלגת "עם אחד" של עמיר פרץ למיסיטקן אורן זריף, וביקש את עזרתו העל-טבעית בבחירות לכנסת. היום, טוען זריף כי הפעיל הלילה את כוחותיו העל-טבעיים לטובת פרץ, ומבקש קרדיט תקשורתי וגם מקום משוריין ברשימה הבאה לכנסת

האם כוחות על-טבעיים של המיסטיקן אורן זריף הם שהשפיעו על החלטתו של השופט סטיב אדלר הבוקר בבית הדין הארצי? כך לפחות טוען זריף.

 

כידוע הדיון בבית הדין שהחל אמש, נמשך עד הבוקר. משתתפי הדיון העייפים, כנראה שלא הבחינו בכוחות העל-טבעיים ובאלומות האור השמיימי, שרדיף טוען שהיפנה כלפיהם. בכל מקרה הבוקר הוא כבר פנה באמצעות עו"ד לפרץ וביקש תמורה.

 

פניה מ"עם אחד" לפני הבחירות

 

לפני כשנתיים, לקראת הבחירות הקודמות לכנסת, פנה בצלאל לוי, ששימש כמזכיר האיגוד המקצועי ברחובות וכפעיל במפלגת "עם אחד" של עמיר פרץ, לאורן זריף, בעלי החברה "אנרגיה חיובית בע"מ", וביקש את עזרתו בקמפיין הבחירות של המפלגה בכנסת.

 

"חברי ואני שמענו עליך רבות, כמי שניחן בכוחות מאגיים ועל-טבעיים", כתב בצלאל לזריף, "כמי שהוכיח את עצמו כאדם שהצליח להשפיע על ציבורים (למשל כשעזרת לחבר הכנסת פלאטו שרון)... אבקשך לרתום את כישוריך לטובת 'עם אחד'".

 

"עם אחד" הצליחה להכניס לכנסת רק 3 ח"כים, ולא ברור אם זה קרה בזכותו של זריף. אולם, זריף לא שכח את פרץ, ונזכר לדבריו לסייע לו בהזדמנות הבאה.

 

"לאשר בציבור בקול רם"

 

היום, לאחר פרסום החלטת בית הדין לעבודה, הגיע ללשכתו של פרץ מכתב מעורך דינו של זריף, אברהם ננטל. "בלילה האחרון, שעה שהיית בבית הדין לעבודה, גייס מרשי אלומת כוחות לעבר בית הדין", כתב עו"ד ננטל לפרץ, "דבר שהביא, עם הנץ החמה, לפסיקת בית הדין המאפשרת לשני ריבוא בישראל עתיד חדש. כוחותיו העל טבעיים של מרשי עמדו לרשותכם אמש, והם נכונים לעמוד לרשותכם.

 

"נראה למרשי חשוב ומהותי, כי מעתה תאשרו בציבור בקול רם, חד וברור, כי פעולתכם לטובת העובדים נסתייעה והושלמה גם בעזרת הכוחות העל-טבעיים של מרשי... מרשי ישמח להיפגש עמך מיידית, כדי לדון בסוגיות נוספות שבהן ייתכן כי כוחותיו העל-טבעיים יסייעו לחברה הישראלית.

 

"הכרתכם הפומבית בכוחותיו של זריף נחוצה להמשך פעילויותיו. בלעדיה, ייתכן כי לא יהיה מנוס מלהעביר את כוחותיו לגורמים חברתיים אחרים, המתדפקים כיום על דלתו, שזריף עד כה לא סייע להם.

 

"עד כה עשה זריף את כל פעולותיו ללא תמורה והבין כי אם יוכיח יכולתו, יצורף מטעמכם לרשימת המועמדים מטעמכם לכנסת הבאה... למען הסר ספק, מרשי מצהיר, אי אין הוא מעוניין בשכר בגין עבודתו כחבר כנסת, אלא רק ביכולת תמיכה והשפעה, תוך שימוש בכוחותיו העל-טבעיים, מתוך היכל המחוקקים".

 

גורמים בסביבתו של פרץ מסרו בתגובה: "מדובר בלא יותר מבדיחה. מכל מקום, פנייתו של בצלאל לוי לזריף לפני שנתיים לא נעשתה על דעתו של עמיר פרץ. בצלאל לוי כבר עזב גם את ההסתדרות, ומעולם לא כיהן באופן רשמי כפעיל ב'עם אחד'".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גדי קבלו
אורן זריף: אלומות אור לבית הדין לעבודה
צילום: גדי קבלו
צילום: ישראל הדרי
פרץ. "ניצחון היסטורי"
צילום: ישראל הדרי
מומלצים