שתף קטע נבחר

בראיינט: "שאקיל הטריד נשים ושילם כדי שיישתקו"

לפי השוטרים שחקרו את בראיינט באשמת אונס, כוכב הלייקרס סיפר להם כי בניגוד לאו'ניל, שנהג לשלם לנשים במקרים שכאלה, "הוא נוהג בנשים בכבוד ולכן הן לא אומרות דבר"

אולי היתה זאת בהלה רגעית של קובי בראיינט, אולי טקטיקה מוזרה בהתמודדות מול חוקרי המשטרה, אולם מסתבר שכוכב לוס אנג'לס לייקרס סחף איתו לפרשת האונס שלו גם את חברו לקבוצה לשעבר, שאקיל או'ניל.

 

לפי דיווחים מהמשטרה שנחשפו לאחרונה, בראיינט שנעצר לפני כשנה בתחנת משטרה באיגל קולורדו באשמת אונס, אמר בחקירתו כי או'ניל נהג גם הוא להטריד מינית בחורות ושילם להם כמיליון דולר כדי להבטיח את שתיקתן.

 

החוקר דאג ווינטרס, שתיעד את חקירתו של בראיינט נזכר באותה שיחה, בה הזכיר בראיינט את מעלליו של הסנטר בן ה-32. "בראיינט אמר לנו מה חבר שלו נהג לעשות במקרים כאלה" סיפר ווינטרס, "בראיינט אמר שהיה צריך לעשות מה ששאק עושה.

 

הוא אמר ששאק היה משלם לנשים שלו כדי שלא יאמרו דבר. הוא אמר ששאק היה משלם מיליוני דולרים על מצבים שכאלה. הוא אמר שהוא עצמו (בראיינט) נוהג בנשים בכבוד, ולכן הן לא אומרות דבר".

 

שאקיל, שכבר הספיק לעבור מאז למיאמי היט, כינה את טענותיו של בראיינט כמגוחכות ואמר: "אני איני טיפוס שקונה אהבה בכסף". סוכנו פרי רוג'רס אמר: "אלו הן אמירות לא נכונות שאינן ראויות לתגובה". רוג'רס סיפר כי שאקיל דווח על דבריו של בראיינט לפני כשנה, לאחר סיום החקירה, אולם הוא לא התרגש מזה יותר מדי. "לא היה לזה שום השלכה על היחסים בינהם, כי לשאקיל היתה גישה מקצוענית לקריירה שלו ובגלל שהוא הבין את קובי, האינטרסים שלו וסדר העדיפויות שלו. לאורך השנים את קובי עניין רק בן אדם אחד ובן אדם בלבד (הוא עצמו)". אמר רוג'רס.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
בראיינט. משהו מסריח
צילום: איי פי
צילום: איי פי
שאק וקובי בימים טובים יותר
צילום: איי פי
מומלצים