שתף קטע נבחר

ברבי סטרייסנד

בובת ברבי עם האף של ברברה, פורץ עייף שנרדם בדירה אליה פרץ, אסירים מזמרים ברחו מבית הכלא ושירות חדש לנשים שלא יודעת להחליף נורה שרופה. מקבץ חדשות

כך קיבלה בארבי אף של ברברה סטרייסנד / מאיה מאהלר, ברצלונה

 

המקצוע של חואן אלבוארנה מחיחון שבספרד מקורי ביותר: את מרבית זמנו הוא מבלה בחיפוש אחרי בובות בארבי, ואותן הוא משפץ במיומנות והופך לכוכבות מפורסמות מעולם הבידור והקולנוע.

 

מרילין מונרו, אודרי הפבורן, גרטה גארבו או ניקול קידמן – כולן נמצאות על המדף בסטודיו של חואן. מקצועו האמיתי, לפני שהתמכר לבובות הבארבי, הוא מאייר וקריקטוריסט. "הניסיון שלי באיור בהחלט עוזר לי לנתח את תווי הפנים והמבטים של הכוכבות ולמצוא את הבובה המתאימה לכל שחקנית", אומר חואן.

 

הקושי הגדול היה ב"ניתוח" שעשה לאחת מהבובות במטרה להופכה לברברה סטרייסנד. מכיוון שאין בובת בארבי עם אף מכובד כמו זה של סטרייסנד, עבד חואן שעות נוספות כדי להעצים את האף הזעיר של הבובה.

 

הבובה נקנתה ב-1,700 דולר על ידי אלמנה אמריקנית, שדמותה של סטרייסנד הזכירה לה את אחת מחגיגות יום הנישואין שלה ושל בן זוגה המנוח. באותו אירוע נכחה הזמרת, שלבשה את הבגד שאותו עיצב חואן לבובה.

 

הפורץ סיים לעבוד ונרדם במרפסת / אי.פי

 

גנב, שהצליח לפרוץ לדירה בעיר פריק שבצפון שווייץ, התעייף כל כך ממלאכתו המתישה עד שנרדם במרפסת של דירה סמוכה.

 

למחרת בבוקר התעוררה אחת מתושבות השכונה והופתעה לגלות גבר מוזר למראה, הישן אצלה במרפסת. היא הזעיקה מיד את המשטרה, והשוטרים עצרו את הפורץ כשהוא שיכור וחסר-הכרה ומסביבו שלל הפריצה של ליל אמש.

 

ברשות הגנב (33) נמצאו כסף, מצלמה ובקבוקי אלכוהול, שאותם גנב מדירה הסמוכה לדירת האשה, שבמרפסת שלה החליט להעביר את הלילה. על פי הערכת השוטרים, לאחר שיצא עם שללו מהדירה החליט הפורץ ללגום מבקבוקי האלכוהול והתעלף במרפסת סמוכה.

 

האסירים המזמרים חתכו את הסורגים / רויטרס

 

עשרה אסירים הצליחו לחמוק מתא מעצר בתחנת משטרה בקניה כשהם שרים בקול ומצליחים בכך להסיח את תשומת לב השומרים מבריחתם.

 

"האסירים המזמרים" ניסרו בחסות קולות השירה את סורגי הברזל של התא שלהם והצליחו לברוח ללא מפריע אל מחוץ לתחנת המשטרה, בעיר מצ'אקוס שמדרום לנאירובי.

 

האסירים הם גנבים, שהיו אמורים לעמוד למשפט בעוד מספר ימים. מפקד תחנת המשטרה הנבוך, צ'ארלס מאתינג, הכחיש כי האסירים נמלטו בסיוע השירים: "הם בכלל לא שרו. לו היו שרים, השוטרים שלי היו שומעים אותם". אבל לאסירים אחרים בתא המעצר היתה גירסה שונה: לדבריהם, קולות השירים החזקים הדירו שינה מעיניהם.

 

כדי להחליף נורה לא צריך להתחתן / רויטרס

 

נתקעת בלי בייביסיטר? את זקוקה למישהו שיעזור לך להחליף נורה? פטרי איקונן (42) מפינלנד מציע לכל דורשת את שירותיו. איקונן הקים לפני שנה חברה בשם "בעל להשכיר", המציעה את איקונן עצמו כמי שיוכל לעזור לאשה בעבודות הבית.

 

"אני לא מוכר שירותי מין" – מבהיר מיד איקונן, אבל מספר בגאווה כי כבר הספיק לעשות דברים מגוונים בשנה שחלפה מאז שהקים את העסק. "לימדתי נהיגה, שרתי שירי יום הולדת וביצעתי כל מיני משימות נוספות". איקונן מפרסם את כישוריו ושירותיו באתר אינטרנט.

 

לדבריו, "בדרך כלל קוראים לי כדי לבצע דברים פשוטים, כמו להחליף נורות או לתלות תמונות". איקונן מודה שהשירותים שהוא מוכר אינם ייחודיים, אבל יודע לספר שלגברים כמוהו בפינלנד יש הרבה מאוד מה להציע.

 

"בחור שמכניס את עצמו לעבודה כזאת צריך להיות רציני ואחראי, בעל חוש הומור, מנומס וטוב בעבודת כפיים". איקונן, גרוש, עובד במפעל אריזה. הוא משמש כ"בעל" בתום שעות העבודה.

 

איקונן: "למעשה עלי להיות כל מה שבעל טוב צריך להיות. גם רגישות ועדינות הן תכונות נדרשות, מכיוון שאני גם עורך עם לקוחותי שיחות ארוכות". ואכן, מרבית לקוחותיו של איקונן הן נשים רווקות, אם כי יש גם משפחות רבות שהחליטו להיעזר בשירותיו.

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אף של ברבי, או להיפך?
צילום: רויטרס
לא צריך להתחתן כדי להחליף
מומלצים