שתף קטע נבחר

חברי "הדג נחש" נתפסו עם סמים במכוניתם

חברי הלהקה, שעשו דרכם להופעה בכנרת, נעצרו לבדיקה שגרתית במחסום. שוטר הבחין בשאריות של מריחואנה במכונית, ובחיפוש שערך נתפסו סמים מסוג מריחואנה, חשיש וכדור ממריץ. הם עוכבו לחקירה ונפתח נגדם תיק. לאחרונה אמרו חברי הלהקה בראיון: "צריך לעשות רפורמה מקיפה בעניין הסמים. על השוטרים להפסיק כבר להתעסק בלתפוס לאנשים שכטות בכיסים"

לא זימרו בחקירה: חברי להקת "הדג נחש" עוכבו היום (ד') לחקירה לאחר שנתפסו כשבמכוניתם סמים מסוג מריחואנה, חשיש וכדור ממריץ.

 

חברי הלהקה, שעשו דרכם להופעה בפסטיבל בכנרת, נתפסו לאחר שנעצרו לבדיקה שיגרתית במחסום ביציאה מכביש חוצה ישראל (כביש 6) לכיוון צומת ברקאי.

 

שוטר מתחנת עירון שפתח את דלת המכונית הבחין בשאריות של סם מסוג מריחואנה שהיו פזורים בה ופתח בחיפוש יסודי. בחיפוש במכונית נמצאו סמים נוספים. חברי הלהקה עוכבו לחקירה בתחנת עירון, בפיקודו של סגן ניצב אלי קריספיל, ונפתח נגדם תיק על חשד לשימוש ואחזקה של סמים מסוכנים. הם הודו  ושוחררו לדרכם.

 

מהמשטרה נמסר ש"לא היתה כל בעיה עמם, חברי הלהקה הגיבו בצורה רגועה לחיפוש ושוחחו באופן נעים עם השוטרים". 

 

"כמה סמים עישנתי בחיי, אוי אמא"

 

להקת הדג נחש החלה את דרכה כמחממת הרשמית של קובי אוז וטיפקס, והובלטה על במת גלגלצ כשהשירים 'מספרים' ו'גבי ודבי' זכו להשמעות רבות. מאז עברו רוב חברי הדג נחש מירושלים לתל אביב, והוציאו לאחרונה דיסק שלישי.

 

חברי הלהקה הם שלומי אלון (27), הסקסופוניסט, משה אסרף (29), המתופף, גיא מרגלית (30), פטיפונים, יא-יא כהן-אהרונוב (27), בס, אמיר בן-עמי (29) על הגיטרות, שאנן סטריט (33), הזמר מקוצץ השיער, ודודוש קלמס (29), הקלידן.

 

בין השירים בדיסק החדש שלהם היה גם השיר 'סוטול', שאומר בין השאר: "הראש שלי צלוי, הגוף שלי רפוי/ המוח שלי קלוי, אפוי, אני מנוון/ שלום, קוראים לי שאנן ואני נרקומן.../ כמה סמים אני עישנתי בחיי, אוי אמא/ יש לצמח הקטנצ'יק הזה סגולות/ ואז מה אם צומחות לי על השכל יבלות.../ לא צריך כלום, אני הירוק והחום/ כשהחומר טוב, זה דופק לי את הראש בום".

 

לאחרונה, בראיון ל"ידיעות אחרונות" נשאלו חברי הלהקה על יחסם לסמים. להלן קטעים מהראיון. 

 

אתם בעד שימוש חופשי במריחואנה?

 

סטריט: "צריך לעשות רפורמה מקיפה בעניין הסמים. יש הרבה שקר".

 

אלון: "במקום שהשוטרים יתעסקו בלתפוס לאנשים שכטות בכיסים, שיתעסקו בכל מיני מניאקים וסוחרי סמים כבדים".

 

לא יעצו לכם לא להכניס את זה לדיסק?

 

סטריט: "מישהו בא אלי בהופעה ואמר 'איך אתם מעודדים שימוש בסמים?'. הסברתי לו באדיבות שאין גבולות לאמנות. אף אחד לא יגיד לי מה לשיר".

 

בן-עמי: "חצי מדינה על פרוזאק, אז מה הרעש?".

 

מרגלית: "סמים קלים הם חלק חזק מההוויה הישראלית".

 

ואתם משתמשים בזה?

 

כולם: "בחו"ל בלבד".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבשלום לוי
חברי הדג נחש. "צריך רפורמה בסמים"
צילום: אבשלום לוי
צילום: איי פי
סמים. "צריך לעשות רפורמה מקיפה"
צילום: איי פי
מומלצים