שתף קטע נבחר

שרון זימן את ראשי מועצת יש"ע לדון בהתנתקות

לאחר נתק של כשנה, ייפגש ביום ראשון ראש הממשלה עם ראשי מועצת יש"ע, וידון עמם בתוכנית ההתנתקות. ראשי מועצת יש"ע מתכוונים לדרוש משרון להביא את תוכנית ההתנתקות להכרעה במשאל עם

שעות ספורות לפני "הפגנת ה-100" שיגרה היום (ה') לשכתו של ראש הממשלה הזמנה לראשי מועצת יש"ע לפגוש את ראש הממשלה, אריאל שרון, ולדון עמו בתוכנית ההתנתקות לראשונה מאז הוצגה התוכנית. הפגישה תתקיים ביום ראשון.

 

ראש הממשלה מתכוון לשמוע על כאבם ומצוקותיהם של המתנחלים לקראת תוכנית ההתנתקות. הוא יתעדכן בבעיות שיעלו המתנחלים ברצועה ובצפון השומרון. בכוונת שרון לפגוש גם מתיישבים מגוש קטיף.

 

ראשי מועצת יש"ע מתכוונים לדרוש בפגישה להביא את תוכנית ההתנתקות להכרעה במשאל עם. עדיין לא ברור אם ראש הממשלה יפגוש את ראשי יש"ע והמתיישבים מגוש קטיף בפגישה אחת, או שייערכו שתי פגישות.

 

הפעם האחרונה שבה נפגש שרון עם ראשי מועצת יש"ע היתה לפני כשנה, כשהנושא שעל הפרק היה פינוי מאחזים בלתי חוקיים ובניית גדר ההפרדה.

 

לשכת שרון זימנה את ראשי המתנחלים שעות ספורות לפני הפגנות ה-100 ברחבי הארץ. כמה אלפי מפגינים התכנסו בירושלים ובמקומות נוספים למה שתוכנן להיות מפגן כוח נגד ההתנתקות. אבל תחזית המתנחלים להביא לרחובות מאות אלפי מפגינים התנפצה. מנתוני המשטרה עולה שבסך הכל, הפגינו כמה אלפים ברחבי הארץ.

 

ראש מועצת יש"ע, בנצי ליברמן, אישר כי ראש הממשלה ביקש להיפגש עם ראשי מועצת יש"ע בתחילת השבוע הבא. "אנו אמורים להיפגש עימו ביום ראשון אך עדיין איננו יודעים מה אנחנו הולכים לומר לו. נתכנס הלילה ונחליט לקראת הפגישה".

 

בהכנת הידיעה השתתף דורון שפר
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
ייפגש עם ראשי המתנחלים. שרון
צילום: איי פי
ראש מועצת יש"ע, בנצי ליברמן
צילום: איי אף פי
ההפגנה בירושלים
צילום: איי אף פי
מומלצים