שתף קטע נבחר

שרון פותח בקמפיין נגד מתנגדיו בליכוד

ל-ynet נודע כי כ-40 ראשי סניפים התומכים בראש הממשלה התכנסו לישיבה בה הוחלט בין היתר להחתים עצומה לתמיכה בשרון, להבהיר בליכוד את חשיבות התמיכה בתוכנית ולהפעיל לחץ מהשטח על חברי כנסת ושרים מתנגדים

ראש הממשלה אריאל שרון החליט להסיר את הכפפות ולפעול להגברת התמיכה בו בתנועה: ל-ynet נודע כי כ-40 ראשי סניפים וקבוצות בליכוד התומכים בראש הממשלה, נפגשו היום (ו') לפגישה שהוגדרה כפגישת חירום, בהשתתפות יועצו הבכיר של שרון, ארז חלפון. כמו כן מתכוון ראש הממשלה להקדיש בשבוע הבא זמן רב למפגשים עם פעילים בליכוד.

 

בפגישה, שכונסה בין היתר ביוזמת איתן כהן מסניף ירושלים, לשעבר עוזרו של שרון, ואבי הררי, יו"ר סניף אבן יהודה, הוחלט על צעדים אופרטיביים שיחלו כבר בשבוע הבא.

 

בין היתר הוחלט לבצע פעולות ארגוניות והסברתיות, כאשר המשימה המרכזית היא להחתים עצומה התומכת בשרון ובמדיניותו, עליה הוחתמו בשבועיים האחרונים כבר 400 איש.

 

כמו כן הוחלט שהחל מיום ראשון יעברו הפעילים התומכים בשרון מסניף לסניף ויבהירו את המסר המרכזי  - חשיבות התמיכה בהתנתקות והסכנות הצפויות אם היא לא תתקבל; לגרום לחברי המרכז להבין כי במוסדות התנועה, ביניהם המרכז, יש לקבל "הכרעות שפויות" יותר ממה שהתקבלו עד היום; להבהיר כי ראשי הקבוצות והפעילים יתמכו בעתיד רק בחברי כנסת שתומכים בראש הממשלה; להפעיל לחץ של פעילים על השר דני נוה, סגן יו"ר הכנסת משה כחלון וחברי הכנסת דני בנלולו, אלי אפללו וגילה גמליאל, כדי שיעבירו את תמיכתם באופן רשמי וסופי לשרון. במסגרת הפעילות הזו הוחלט להבטיח תמיכה רחבה באישים אלה בהתמודדויות עתידיות.

 

יועצו של שרון העביר מסר ממנו לפיו ישנה חשיבות עליונה שתוכנית ההתנתקות וחוק הפיצויים יעברו בכנסת בשבועות הקרובים. שרון גם ביקש להעביר מסר של תמיכה וחיזוק בחברי הכנסת התומכים התומכים בו וגיבויים מול הפעילים המתנגדים.

 

בראש מטה הפעילות שכולל את ראש סניף חדרה, חיים אביטן, יו"ר סניף קריית ביאליק, איציק מיכאלי, ראש עיריית אור יהודה, איציק בוקובזה, ויו"ר סניף טבעון, יצחק קדוש ואחרים יעמדו כהן והררי. אמש נפגשו השניים עם ראש הממשלה  וכהן הציג את תוכנית העבודה שעליה הוחלט בפורום הפעילים.

 

עוד הוחלט להקים מטה מאבק שיפעל במגזרים כמו מגזר המושבים והנשים. עוד נודע כי הסיסמה המרכזית שתלווה את פעילות המטה תהיה: "הליכוד עם שרון".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
ייפגש עם פעילים. שרון
צילום: איי פי
מומלצים