שתף קטע נבחר

פעילי ליכוד יגיעו לישיבת הסיעה לתמוך בשרון

קבוצת ראשי סניפים בליכוד התומכים בשרון דורשים להיכנס לישיבת הסיעה בכנסת ולהקריא מכתב תמיכה בראש הממשלה, ומבהירים לכל מי שלא יתמוך בו "אנחנו נסיק את המסקנות המתבקשות בעתיד"

כחמישים ראשי סניפים ופעילים מרכזיים בליכוד צפויים להגיע היום (ב') לכנסת כדי להביע תמיכה בראש הממשלה, אריאל שרון. ראשי הסניפים, שחתמו בימים האחרונים על מכתב תמיכה בשרון, דורשים להיכנס לישיבת הסגורה של סיעת הליכוד ולהקריא בפני חברי הכנסת את תוכן המכתב, בו הם מביעים תמיכה בלתי מסוייגת בראש הממשלה ובהחלטות הממשלה.

 

לפי שעה, יו"ר הסיעה, ח"כ גדעון סער, סירב לאפשר את כניסתם של הפעילים, דבר שעורר את זעמם.

 

במכתב התמיכה כותבים ראשי הסניפים בין היתר: "אנו קוראים לכלל סיעת הליכוד בכנסת, שרים וח"כים, לתמוך בעמדות ראש הממשלה. ברצוננו להבהיר באופן חד משמעי כי אנו רואים בכל אחד מהח"כים והשרים שלא יתמכו בראש הממשלה ובאחדות הממשלה כמי שפוגע באחדות הליכוד, פועל לפילוג הליכוד ואחראי להורדת הליכוד מהשלטון. אנחנו נראה בזה הפרת אמון כלפינו. בעתיד נפעל ונסיק מסקנות כמתבקש".

 

החתמת ראשי הסניפים על המכתב מתבצעת במסגרת פעילות שטח שהחלו תומכיו של שרון בליכוד בימים האחרונים. ביום שישי נערכה באור יהודה ישיבת חירום, בהשתתפות יועצו של ראש הממשלה, ארז חלפון, ובה הוחלט להגביר את הלחץ על המתנגדים לתוכנית ההתנתקות בסיעת הליכוד. את הפעילות מרכזים יו"ר סניף אבן יהודה, אבי הררי, יו"ר סניף קריית ביאליק, איציק מיכאלי, יו"ר סניף קריית מלאכי, שימי משה ואיציק כהן מסניף ירושלים.

 

לדברי כהן, "אנחנו עושים את זה כי אנחנו חושבים שראש הממשלה חייב ליישם את החלטות הממשלה, במסגרת ההתנהלות הדמוקרטית במדינה דמוקרטית. כל נסיגה מהחלטות הממשלה תהווה פגיעה בדמוקרטיה בישראל".

 

כהן הוסיף כי "אל לנו לפלג את הליכוד ולהחליש את ראש הממשלה שלנו בפני העם בישראל שמחר יצטרך לבחור בו מחדש לראשות הממשלה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי אף פי
שרון. הבעת תמיכה
צילום: איי אף פי
צילום: אלכס קולומויסקי
סער. לא מאפשר
צילום: אלכס קולומויסקי
מומלצים