שתף קטע נבחר

גורלובסקי ניסה להבריח סיגריות ונתפס "על חם"

בודקי המכס בנתב"ג הופתעו כשגילו במכונת השיקוף כי הנוסע שניסה להבריח שמונה "פאקטים" של סיגריות במסלול הירוק הוא - ח"כ מיכאל גורלובסקי מהליכוד. גורלובסקי נקנס במקום בכאלף שקלים, שילם מייד וביקש: "שהסיפור לא יודלף לתקשורת"

מבוכה לח"כ מיכאל גורלובסקי: כשנה לאחר שנתפס בפרשת ה"הצבעות הכפולות", מפרסם היום (ג') "ידיעות אחרונות" כי הוא "נתפס על חם" אמש במכס כשניסה להבריח סיגריות.

 

אתמול בשעות אחר הצהריים עבר ח"כ גורלובסקי במסלול הירוק בשדה התעופה. אחד המוכסים ביקש ממנו להעביר את מזוודותיו בשיקוף. לפני הבדיקה יכול היה גורלובסקי להזדהות בפני המוכס כחבר כנסת ובכך להימנע מהבדיקה אולם הוא לא עשה כן.

 

אז התברר במכונת השיקוף כי במזוודתו של גורלובסקי יש שמונה חבילות של סיגריות ("פאקטים"), פי ארבעה מהכמות שמותר לאזרח ישראלי להביא לארץ.

 

המוכס הודיע במקום לגורלובסקי כי ביצע עבירה על חוקי המכס וכי יהיה עליו לשלם קנס של קרוב לאלף שקלים. גורלובסקי שילם מייד את הקנס, אך ביקש מהמוכסים שהסיפור לא יודלף לתקשורת.

 

ברשות המסים סירבו אמש להתייחס לפרשה וציינו כי אינם נוהגים למסור מידע במקרים כאלה. ברשות ציינו כי מדי חודש חושפים המוכסים כמה עשרות ישראלים המביאים יותר חפיסות סיגריות מהמותר, אולם זהו מקרה נדיר שבו מביא נוסע אחד שמונה "פאקטים". ברוב המקרים מדובר בהבאת "פאקט" אחד שניים מעבר למותר בחוק.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי כהן
גורלובסקי."נתפס על חם"
צילום: אבי כהן
צילום: צביקה טישלר
נתב"ג. גורלובסקי עבר במסלול הירוק
צילום: צביקה טישלר
מומלצים