שתף קטע נבחר

חשד: היכה את חברתו ההרה וגרם להפלת העובר

צעירה בחודש השביעי להריונה הגיעה לבית החולים כשהיא סובלת מחבלות בכל חלקי גופה. מבדיקה שערכו הרופאים התברר כי היא הפילה את עוברה. חברה לחיים נעצר, ומחקירת המשטרה עולה כי בעבר הגישה הצעירה נגדו תלונות רבות על אלימות, אך סירבה להעיד בבית המשפט לאחר שהוגשו כתבי אישום

טרגדיה בבנימינה: צעירה בחודש השביעי להריונה הפילה אמש (יום ד') את עוברה, ככל הנראה בגלל מכות שספגה מחברה לחיים.


הצעירה, בשנות העשרים לחייה, הגיעה אתמול בערב לבית החולים הלל יפה בחדרה, כשהיא סובלת מחבלות בכל חלקי גופה. הרופאים החלו לבצע בדיקות ואז התברר כי כתוצאה מהמכות נפל העובר שברחמה.


למקום הוזעקו כוחות המשטרה, ושוטרים ומתנדבים של משטרת חדרה הבחינו בחברה לחיים של האשה, תושב בקה אל-גרבייה בן 32, כשהוא משגיח ובודק את הטיפול שהיא מקבלת.


השוטרים עצרו את החבר לחקירה, ממנה עולה כי בתחילת השבוע הסיע את האשה לקיסריה, שם הכה אותה נמרצות. לאחר מכן נסעו השניים למרכז המסחרי "אלונית" הסמוך לפרדס חנה, שם לפי החשד המשיך להכותה.


מדובר באדם המוכר למשטרה בתחומי עבירות הסמים והרכוש. בעבר גם התלוננה האשה מספר פעמים כי הוא תקף אותה.


מפקד משטרת חדרה, סגן-ניצב בועז גולדברג, אמר כי כתבי אישום הוגשו בעבר נגד האיש, אך בכל פעם שהיתה אמורה הצעירה להעיד בבית המשפט, היא סירבה.

 

בדיון בהארכת מעצרו יוחסו לחשוד עבירות של תקיפה הגורמת חבלה וחטיפה לשם חבלה. בדיון טען נציג המשטרה, עבד קעדאן: "מדובר באירוע חמור, שהתחיל בחטיפתה של המתלוננת מביתה בבנימינה, הכנסתה לרכבו של החשוד, כאשר החשוד יחד עם אדם נוסף הסיע אותה מאזור בנימינה לחוף קיסריה, שם החשוד תקף אותה בכל חלקי גופה, וגרם לה לחבלות של ממש.

 

"לאחר מכן הסיע אותה לאזור פרדס חנה, וגם שם תקף אותה בכל חלקי גופה, כשהוא יודע שהיא בהיריון ממנו, וגם לאחר שהתחננה בפניו והתריעה בפניו כי הדבר עלול להביא להמתת העובר, החשוד לא הרפה, והתוצאה שהמתלוננת הפילה לאחר שהגיעה לבית החולים עם החבלות".

 

קעדאן הוסיף כי בחקירה הכחיש החשוד את המיוחס לו, וכשנשאל טען שהוא אינו זוכר את מה שקרה, אך בידי המשטרה עדויות ראייה וכן חומר רפואי. סניגוריו של החשוד, עורכי הדין ליאור פנחס ועלא טלאווי, טענו כי החשוד לא תקף את המתלוננת וביום המקרה הוא שהה בביתו, וכאשר נעצר הוא היה ליד מיטתה, לאחר שהזעיקה אותו על-מנת שיתמוך בה. עורכי הדין הוסיפו כי לטענת החשוד מדובר בעלילה ובהפעלת לחץ על המתלוננת מצד משפחתה, אשר מתנגדת לקשר שלה עמו, מכיוון שהוא ערבי.

 

בהחלטתו קבע השופט סברי מוחסן כי למרות ההכחשה, קיימות ראיות אובייקטיביות הקושרות את החשוד למעשה, והורה להאריך את מעצרו בארבעה ימים.


פורסם לראשונה 11/11/2004 12:58

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המכות הפילו את העובר (אילוסטרציה)
מומלצים