שתף קטע נבחר

השולחן חזר, האם גם העבודה חוזרת לממשלה?

בכנסת שלפו מהבוידעם את השולחן הפנימי ששימש את ממשלת האחדות הקודמת של שרון בשל ריבוי השרים. הדבר מעורר תמיהה, שכן לאחרונה השרים רק עוזבים את ממשלת שרון. האם השולחן יודע משהו שאנחנו טרם יודעים?

האם הממשלה עומדת להתרחב בקרוב? מספר ימים לאחר עזיבת השר זבולון אורלב מהמפד"ל את שולחן הממשלה, וכמוהו גם השר עוזי לנדאו ושרי האיחוד הלאומי שעזבו לפני מספר חודשים, החליטו בכנסת במפתיע כי אין מספיק מקום ליד שולחן הממשלה.

 

במבצע חשאי החליטו אתמול בכנסת לנקות מאבק ולהחזיר מהמחסנים את השולחן הנוסף, "המיתולוגי", ששימש את ממשלת שרון בתקופת ממשלת האחדות האימתנית של הכנסת הקודמת.

 

אז, בשל מספר השרים הרב שכלל גם את שרי העבודה, נאלצו בכנסת להוסיף שולחן נוסף, פנימי, לשולחן הממשלה במליאה, דבר ששבר את מבנה המנורה שתוכנן במקור. השולחן הונח בחדר בתוך המליאה, כשהוא במצב "היכון".

 

גורמים בכירים בלשכתו של ראש הממשלה, אריאל שרון, הכחישו אמש קיום מגעים לממשלת אחדות עם מפלגת העבודה. אולם היום הבהירו גורמים בכנסת מנגד כי "אם שרון יקים ממשלה חדשה תוך שעה שעתיים - יהיו המקומות החדשים מוכנים עבור שרי העבודה".

 

גורמים רשמיים בכנסת הופתעו ואמרו ל-ynet מנגד: "מדוע הכניסו כבר עכשיו את השולחנות למליאה? הרי אם תהיה ממשלת אחדות, הדבר יקח לפחות חודשיים". יכול להיות שהשולחן יודע משהו ששרון ופרס עדיין לא יודעים?

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום גלי תיבון
השולחן המיתולוגי
צילום גלי תיבון
צילום: רויטרס
פרס. בדרך פנימה?
צילום: רויטרס
מומלצים