שתף קטע נבחר

גלזר, בעלה של אריסון, כפר באישומים נגדו

בבית משפט השלום בתל אביב החל משפטו של עופר גלזר, הנאשם במעשים מגונים והטרדה מינית של שתי נשים. גלזר, בעלה של המיליארדרית שרי אריסון, כפר בכל ההאשמות נגדו וסירב לדבר. סוללת עורכי הדין שליוותה אותו: דוד ליבאי, יהושע רזניק ופנינה דבורין

עופר גלזר, בעלה של אשת העסקים שרי אריסון, כפר הבוקר (יום ה') בפתח משפטו בבית משפט השלום בתל אביב בכל האישומים נגדו.

 

גלזר, הנאשם בביצוע מעשים מגונים והטרדות מיניות בשתי נשים - אחות שהזמינה רעייתו וצעירה מאילת, הגיע לבית המשפט בלוויית שלושה מעורכי הדין המובילים בארץ - דוד ליבאי, יהושע רזניק ופנינה דבורין, אולם ללא רעייתו המיליארדרית. הוא סירב לדבר עם העיתונאים.

 


גלזר עם דבורין וליבאי. צילום: אבי כהן

 

 

בכתב האישום שהוגש לפני כחודש וחצי, הואשם גלזר בין היתר כי באוגוסט 2003 ביצע מעשים מגונים והטרדות מיניות באישה שנשכרה על-ידו כאחות פרטית שתטפל באשתו, שרי אריסון. בזמן שהיתה בדירה ניגש אליה, החל ללטף אותה בעורפה כשהוא מביע שביעות רצון מדרך הטיפול שלה באשתו. לאחר מכן נכנס שוב לחדר, וכאשר ישבה על המיטה, התכופף וליטף את רגליה היחפות, תוך שהעיר לה כי רגליה קרות והיא הגיבה בהזזת רגליה.

 

מאוחר יותר, נצמד אליה מאחור ולחש באוזנה "אפשר להתחיל איתך?" תוך שהעביר את ידו על גופה, מהמותניים ועד החזה. היא הדפה אותו ואמרה לו "לא" ויצאה במהירות מהמטבח. על-פי כתב האישום, מספר פעמים ליטף את גבה ואת ישבנה. באחד הימים, נכנס לחדרה בשעה 23:00, וליטף את חזה. היא נסוגה לאחור, וביקשה ממנו שייצא ויילך לישון, אך הוא ענה כי אינו יכול להירדם.

 

גלזר, כפי שטוענת הפרקליטות, אף הוסיף כי האחות אינה צריכה לפחד ממעמדו ולא יאונה לה כל רע. לאחר זמן קצר חזר לחדרה, ודרך על שתי רגליה, כדי שלא תוכל לזוז, תפס את ראשה בשתי ידיו והצמיד את שפתיו לשפתיה, אך היא הדפה אותו. מאוחר יותר בלילה שב גלזר ונכנס לחדרה כאשר ישבה על המיטה, קרב אליה ושאל מדוע היא אומרת שאינה רוצה אותו. היא ביקשה ממנו ללכת לישון, והוא שוב ענה לה כי אינו יכול להירדם.

 

האחות דחפה אותו ואמרה לו שיקח כוס חלב חם עם דבש שיעזור לו להירדם. הוא נצמד אליה כשהיא מקופלת עם הרגליים צמודות לגוף, רכן עליה כשגופו נוגע בגופה ולחש באוזנה: "אני רוצה חלב אם", אך היא דחפה אותו ושוב המליצה לו ללכת לישון.

 

על פי האישום הנוסף, במאי 2003 פגש גלזר צעירה שהיתה אמורה לשכור ממנו דירה באילת. כאשר היו ביחד בדירה, והיא ישבה על הרצפה לכתוב המחאות, הגיח גלזר מאחוריה, החמיא לה וליטף את שערה מספר פעמים, וחיבק אותה מאחור. בהמשך, כאשר עלו לדירה אחרת, תפס אותה במותניה והיא זירזה את עלייתה במדרגות כדי להשתחרר ולחמוק מאחיזתו.

 

אז, על-פי כתב האישום, כאשר הגיעו לחדר השינה של הדירה, ניסה לשכנע אותה שכדאי שיהיה המאהב שלה. הצעירה אמרה שאינה מעוניינת, ויש לה חבר. לאחר מכן, נעמד מולה, חיבק אותה אך היא ביקשה ממנה שיפסיק, ודחפה אותו בידיה, אך הוא המשיך במעשיו וביקש ממנה "רק נשיקה אחת". הצעירה סירבה והחלה להתקדם לעבר הדלת, אז גלזר ביקש ממנה שלא תלך.

 

הוא הסביר לה שגם אם יש לה חבר, "זה לא נורא", אך היא שוב סירבה ואמרה לו כי היא מעוניינת לצאת מהדירה. אז התקרב אליה ומנע ממנה לצאת, חיבק אותה וניסה לנשק אותה, אך זו אמרה לו שוב כי אינה מעוניינת. הוא המשיך במעשיו ונשק אותה בפיה בניגוד לרצונה. היא דחפה אותו, ביקשה להפסיק ויצאה מהדירה. עקב כך, ביטלה איתו את הסכם השכירות. על כך הוא מואשם במעשים מגונים והטרדות מיניות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבשלום ששוני
עופר גלזר
צילום: אבשלום ששוני
צילום: אביגיל עוזי
שרי אריסון
צילום: אביגיל עוזי
מומלצים