שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מאחורי ההגה

  אם אני לא טועה, הבטיחו לנו חניה חינם - עכשיו זה רק יגרום לנו, תושבי תל אביב, להיות יותר עבריינים. בעירייה ניסו כבר את כל הפתרונות האפשריים, חוץ מדבר אחד: תנו לנו שנה אחת לחנות חינם. למה שלא ינסו גם את זה?

  הבעיה עם תל אביב היא שבכל פעם מחדש מנסים על תושבי העיר הזאת פתרונות חניה, אבל לא נותנים פתרון אמיתי. בלונדון דורשים מהנהגים לשלם חמישה פאונד כדי להיכנס למרכז העיר, אבל שם קיימים פתרונות תחבורה מצוינים: רכבת תחתית, מוניות ושירות אוטובוסים. פה חותכים את ליטרת הבשר של תושבי תל אביב, בלי להציע להם פתרונות. זאת המצאה ישראלית ייחודית: אצלנו אין רכבת תחתית, אין רכבת עילית, ואם רוצים לסגור את העיר - אז שיסגרו אותה. התוכנית הזאת פוגעת בעניי עירך. תל אביב תהפוך לאזור החניה של הפריפריה. אם רוצים לעודד את תושבי תל אביב לנסוע פחות במכוניות, צריך לאפשר להם אופציות אחרות. לא להעניש אותם .גם ככה קשה למצוא מקום חניה. הפתרון של "חנה וסע" כבר נכשל, הגרירה משתוללת 24 שעות ביממה, ונראה לי שאנחנו חוזרים לימי תל אביב העליזים של תחילת שנות ה-90.

   

  למה שלא יהיה חוק חניה חינם? תנו לנו שנה אחת, ואחר כך נסיק את המסקנות. הרי הפתרונות האלה רק מחזירים אותנו אחורה - חסר עכשיו רק שהם יחזירו את הסינדול. אם זאת הכוונה של העירייה, אז הם באמת עומדים בזה יפה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: שמואל יערי
  שמואל וילוז'ני. "גם ככה קשה לנו למצוא חניה"
  צילום: שמואל יערי
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים