שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  681 בעלי קאיה סורנטו - למוסך

  חברת ק.מ.י, יבואנית דגמי קאיה לישראל, מזמינה 681 בעלי סורנטו מדגמי 2005-2004 לתיקון בתיבת ההילוכים ובגלגלת האלטרנטור

  בעלי קאיה סורנטו מדגמי 2004 ו-2005 מוזמנים בימים אלה למוסכי הרשת של ק.מ.י, יבואנית המותג, לטובת תיקון יזום במכוניות. הסיבה: ב-681 כלים מדגמי 2004 ו-2005 של רכב השטח, קיים חשש לכשל באחד מגלגלי רצועת האלטרנטור. זה האחרון עלול להיתקע ולגרום לקרע ברצועה. מבין דגמי 2005, תיבדק ב-123 מכוניות גם תיבת ההילוכים האוטומטית, שעלולה לסבול הן מכשל מכני והן מבעיית תוכנה. מדובר בתיבה בעלת חמשת ההילוכים בלבד.

   

  מק.מ.י נמסר כי 123 בעלי הסורנטו שרכבם נכלל בקריאה לתיקון תיבת ההילוכים הוזמנו כבר למוסכי הרשת, ומרביתם כבר זכו לתיקון. בחברה מכירים מקרים בהם ארעו תקלות בתיבת ההילוכים גם בישראל. לדבריהם, משך התיקון במקרה של עדכון תוכנה הוא מספר דקות, בעוד שבמקרה של כשל מכני עלול להידרש עד יום עבודה שלם (במקרה של החלפת תיבה).

   

  עוד נמסר כי זימון לקוחות לתיקון גלגל האלטרנטור צפוי בימים הקרובים, אם כי התיקון בפועל כבר החל - בין אם לבעלי רכב שהגיעו לקריאת התיקון בתיבת ההילוכים, ובין אם לכאלה שהזדמנו באופן אקראי למוסך. תיקון זה אורך כחצי שעה, ולק.מ.י לא ידוע על תקלות שארעו בישראל בגלגלי האלטרנטור. לדבריהם, החלפת החלק מבוצעת כאמצעי מנע.

   

  מחברת ק.מ.י נמסר עוד כי כל התיקונים הנדרשים, כולל עלות החלפים והעבודה, לא יהיו כרוכים בתשלום.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים