שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  חג יפה כל-כך?

  מאות ילדים והוריהם נאלצו לחכות ביום חמישי האחרון למעלה משעה וחצי מחוץ להיכל הספורט בחיפה בכדי לצפות במחזמר "אלאדין". היה קר

  מאות ילדים והוריהם נאלצו לחכות ביום חמישי האחרון יותר משעה וחצי מחוץ להיכל הספורט ברוממה שבחיפה בכדי לצפות במחזמר "אלאדין" בהשתתפותם של אלי יצפאן, צביקה הדר, תום אבני והדס מורנו.

  הורים שרצו להימנע מהפקקים והגיעו מוקדם למתחם האצטדיון נאלצו למצוא דרכים יצירתיות במיוחד בכדי לשעשע את הילדים שסבלנותם פקעה.

   

  אילון חזן, שהגיע למופע עם בנו בן ה-3 מכפר חוגלה שליד חדרה, מספר: "הזמנו כרטיסים להצגה של השעה 19:30 ובגלל שאני מודע לכך שהמקום סובל מבעיה של הסדרי חניה, הגענו חצי שעה מוקדם יותר. אמרו לנו שההצגה המוקדמת של 17:30 החלה באיחור ולכן גם המופע שלנו יתאחר, אבל לא חשבנו לרגע שההצגה תתחיל בשעה 21:00. היה יום קר ועל הכרמל היה כפור אימים, נאלצנו לחכות בחוץ ללא מקום מחסה. צרם מאוד גם היעדר האבטחה במקום, כלומר, בכניסה להיכל האבטחה היתה מאוד הדוקה, אבל בכל הזמן שמאות אנשים המתינו בחוץ זה פשוט היה מתכון לפיגוע. כל החוויה היתה לא סימפטית, גם הארגון והחניה באזור שהיו על הפנים, גם זה שאף אחד לא טרח להגיד לנו מה קורה ופשוט נדרשנו לעמוד ולחכות בכפור וזה לא שהיתה לנו ברירה, כי אי אפשר להגיד לילד שמצפה למופע שפשוט הולכים הביתה.

   

  "היו הרבה מאוד ילדים שנרדמו על זרועות הוריהם תוך כדי מופע. אפילו יצפאן וצביקה הדר התבדחו על זה שהקהל נרדם. הילד שלי אמנם החזיק מעמד אבל אחרי זה הוא נשפך. מההצגה עצמה אגב, מאוד נהנינו".

   

  יש לציין כי גם במופעי "אלאדין", שהתקיימו בהיכל נוקיה ביד אליהו במהלך חופשת החנוכה, לא הצליחו המארגנים להשתלט על הכניסות והיציאות של הקהל והיו שחזרו הביתה כלעומת שבאו וויתרו על הדוחק הרב וההמתנה הארוכה.

   

  אשת יחסי הציבור של ההפקה, עטרה ישראלי, משיבה לאחר בדיקה עם המפיקים יקיר אשר ושי יוכלמן: "הצגה הראשונה ביום חמישי האחרון בחיפה התחילה באיחור בגלל הפקקים הנוראים שהיו באזור. אנחנו לא אחראים על מזג האוויר, אנשים יודעים שחורף - שיתלבשו טוב. זה לא שהושבנו אותם בקירור במקום בחימום. אלו התנאים האובייקטיבים. אנחנו מודעים לזה שהיתה גם בעיה בתל-אביב, אבל אין מה לעשות, זה הפקקים של חנוכה. אנחנו לא יכולים להתחיל הצגה כשרק 30% מהקהל הגיע. עיכבנו את פתיחת הדלתות ועיכוב גרר עיכוב. לגבי עצם העובדה שהקהל המתין מחוץ לאצטדיון, הדבר נעשה מסיבות בטיחותיות ולא היתה לנו אפשרות להכניס אנשים להיכל לפני שפינינו אנשים אחרים. אנחנו מאוד מתנצלים בפני כל אותם אנשים שנאלצו להמתין בקור. לצערנו, מסיבות של אבטחה, לא התאפשר לנו להכניס את האורחים הרבים שהגיעו לתוך ההיכל בזמן שמתקיימת הצגה קודמת. עמכם הסליחה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים